Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire visel meg egy kutyát...

Mennyire visel meg egy kutyát ha az egyik gazdàja elköltözik?

Figyelt kérdés
Szakítunk a pàrommal és hazaköltözök. Viszont két kutyànk van. És csak az egyiket tudnám magammal vinni. Egyetemista vagyok még. Kettőt nem tudnék màr eltartani. Apám anyagilag nem segít. Azt az egyet is diákhitelből tartom el. Dolgozni az òrarendem miatt nem tudok.Viszont mindkettő nagyon ragaszkodik hozzám. Sajnos csak hozzàm. A párom valamiért nem szererik.

2022. jan. 25. 12:32
1 2 3
 1/30 Contefleur válasza:
100%
Nagyon meg tudja viselni őket. Elvesztette nem csak a társát, hanem téged is. Nagyon fájdalmas lehet neki.
2022. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az elmondásod szerint te vagy a gazdája. Iszonyatosan meg fogja viselni. Nem csak a gazdi hagyja el, de elszakad a társától is.

Felelőtlenség volt nagyon bevállalni a kutyákat így.


Biztos nem tudod megoldani azt, hogy viszed mindkettőt? Ez így nagyon gázos :/

2022. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha még a kutyákat is elszakítod egymástól az nagyon betesz nekik. Jobban járnának ha ott hagynád őket egymás mellett
2022. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Mindkettőt azért nem hagynàm ott mert a másik egy munkavonalas németjuhàsz akit kifejezetten én szerettem volna mert dolgozok vele sokat,versenyekre jàrunk és ezt a pàrom nem csinálná vele. Utólag én is bánom hogy kettő van de nyilván nem láttuk előre hogy ez lesz. Az jutott még eszembe hogy olyan szinten tartanánk a kapcsolatot hogy heti 1x találkoznánk egy séta erejéig. De hát ez sem a legjobb megoldás.
2022. jan. 25. 12:52
 5/30 anonim ***** válasza:
79%
Ennél még az is jobb lenne nekik, ha exnél hagynád mindkettőt. Nagyon meg tudja viselni őket egy gazdi elveszítése is, de ha még a társától is el kell szakítani, attól komoly betegsége lehet belőle. Egyik barátnőm 2 kutyája is így járt. Depressziós lett mindkettő a halálukig.
2022. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
91%
Viszed mindkettőt és munkat vállalsz
2022. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Te képes lennél otthagyni az egyik kutyát úgy, hogy nem is szereti azt, akivel otthagynád?
2022. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
9%

ne szakíts a pároddal


képes lennél ott hagyni a kutyákat egy emberrel, aki a kutyáid szemében a Démon?

2022. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Saját tapasztalat:

Két kutyánk volt. Egy életet leéltek együtt. Ha az egyiket elvittük valahova, a másik a terasz ajtónál, vagy a kapunál várta akár fél napig(mindegy melyik maradt egyedül). Egy reggel Zorró rosszul lett. Ölbe kaptam, be a kocsiba, állatorvos. Nem jött vissza. A haverja pedig, ahogy eltűntünk, ment a sarokba aludni.

Nem lehet tudni. Érdemi válasz akkor lesz, ha bekövetkezik az elválás. Ami vigasztaló, hogy kutyáknál a gyász nem egy év, gyorsabban túl vannak rajta, mint az emberek.

2022. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Na és a parod amúgy akarja egyáltalán a kutyát?
2022. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!