Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire visel meg egy kutyát...

Mennyire visel meg egy kutyát ha az egyik gazdàja elköltözik?

Figyelt kérdés
Szakítunk a pàrommal és hazaköltözök. Viszont két kutyànk van. És csak az egyiket tudnám magammal vinni. Egyetemista vagyok még. Kettőt nem tudnék màr eltartani. Apám anyagilag nem segít. Azt az egyet is diákhitelből tartom el. Dolgozni az òrarendem miatt nem tudok.Viszont mindkettő nagyon ragaszkodik hozzám. Sajnos csak hozzàm. A párom valamiért nem szererik.

2022. jan. 25. 12:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
És ha megegyeznétek, hogy a párod fizesse az egyik eltartását, de ugyanúgy vinnéd magaddal?
2022. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden követ megmozgatni, hogy maradhasson veled mindenki! Fajtamentők segítenek a tápban ill. kedvezményes orvos, nyáron dolgozol és a kereseted megy a kutyák takarékkönyvébe, 2 havi pénzből a táp és orvos megvan a tanév további részére, a diákhitel meg ahogy eddig, a te megélhetésedre. Nyilván, ha nagyobb orvosi kiadás lesz az gond, de azon majd gondolkozol, ha kell. A mi állatorvosunk részletre is csinál beavatkozást, láttam már ahogy a gazdik úgy rendezik a váratlan nagyobb kiadást.
2022. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
12 vagyok, a mindenkin a két kutyát értettem.
2022. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van a 11-nek!

A párod fizessen "kutyatartást" neked és maradjon nálad mindkettő.

A kutyákat együtt szereztétek be, közös elhatározással és ha nem szeretik őt a kutyák, az azt jelenti, hogy ő sem szereti őket, mert az állat ezt megérzi.

2022. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

A 12-es is nagyon jókat ír!

Nálam nem lehetne semmilyen élethelyzet, ami miatt megválnék a kutyáimtól, de még a macskáimtól sem! Kivéve, ha tehetetlen beteg lennék a gyógyulás reménye nélkül, vagy meghalnék és ezáltal nem tudnék gondoskodni róluk.

Tessék szorítani a nadrágszíjon és mindkét kutyát megtartani, mert nekik rajtad kívül senkijük a világon!

2022. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,megpróbálom ezeket. Én sem szeretném otthagyni. Nem bánna jól vele a párom. Annyira nem szereti őket mint én.
2022. jan. 25. 13:35
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Félrevezető a címben feltett kérdésed!

A kutyádat nem az fogja megviselni, hogy az általa nem szeretett valaki elköltözik, hanem hogy elveszíti a kutyabarátját.

A másik kutya meg búskomor lesz, mert kirángatja az otthonából egy általa nem szeretett valaki, elveszít téged, akit a gazdájának tekint és elveszíti a barátját. Gyakorlatilag semmije nem marad.

2022. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok és félreolvastam!

Ezek szerint te költözöl el, de a lényeg, a hiányod és a másik kutya hiánya az nem változna, még ha félre is olvastam a kérdést!

2022. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 17-es az utolsó mondatod... Én nem vagyok kutyás gazdi, de összeszorult a torkom.
2022. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#19

<3

2022. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!