Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet tápra szoktatni...

Hogy lehet tápra szoktatni egy hús evő kutyát?

Figyelt kérdés
Kutyám eddig főtt húst ill zöldséget csontot evett de most munkám miatt nincs időm főzni neki sb... És át tértem tápra azt meg ugye alig eszi...Megszokta a jót...Megeszi ha éhes( mert éhen nem fog halni ha éhes) de alapból bele se üti az orrát! Hogy lehet húsról átszoktatni tápra?

2022. jan. 25. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

#5

(kettes vagyok) Neked is igazad van

2022. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló okokból kellett átszoktatnom a kutyámat a tápra. Meg kell keresni mi az, ami ízlik neki. Nálunk a Wolf of wilderness bevált, annak mindegyika változatát kétpofára eszi. A széklete is rendben van tőle.


Én mondjuk fokozatosan álltam le a főzéssel és van, hogy a nagy hidegben hétvégén főzök egy zöldséglevest neki hússal (só, minden nélkül) és azt öntöm a tápjára. Esetleg ezt te is kipróbálhatod.

2022. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 25. 18:44
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Add nyersen inkabb a hust. A zoldseget meg meg lehet fozni 4/5 napra is. Nalunk is addig van a hutoben.
2022. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Karacsonyi unnepek kornyeken tul sok volt a fozocskezes ezert a kutyakaja elkeszitesen probaltam idot sporolni es atmenetileg tapot kapott a kutya.

Atyauristen ezt a sok szart! Pedig mindenbol a legjobbat vettem ... de ... a kutya ossze-vissza fingoraszott, a szeklete felpuhult es olyan ocsmany volt a konzerv es a szaraztap is, hogy soha tobbet nem adok ilyet a kutyamnak.


Munka miatt nincs idod fozni? Nem is kell minden nap es nem is kell fincsi puhara fozni ... tehat ez csak kifogas. Kutyakajat frissen is osszedobhatsz par perc alatt (nyersen is adhatod), de elkeszitheted tobb napra is elore.


De ha mindenkeppen at akarsz allni a tapos etetesre, akkor eleinte keverd a hazit a boltival.

2022. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Sosem adok csak olyan kaját a kutyámnak, amit én magam is nyugodt szívvel megennék ... kutyatápot sosem ennem meg!
2022. jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!