Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kiszökött kutya gazdájára...

Ha a kiszökött kutya gazdájára azt mondják hogy felelőtlen, akkor a macskát direkt kiengedő gazdára miért nem mondják ugyanezt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 27. 05:49
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
77%
38-s: nincs macskám, de ha lenne, akkor rászánnám a pénzt macskabiztos kerítésre. A magadfajtával ellentétben, én se unintelligens, sem proli nem vagyok. :)
2022. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
13%
Én nem hiszek ebben a "macskabiztos" kerítésben. Oké, lehet, hogy van ilyen, de akkor már Alcatraz lesz az udvarból, azt meg ki szeretné?
2022. jan. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
80%

Sövénnyel is körbe szokták rakni a kerítést.

De bőven elegendő macska kifutó is.Vagy az ablakra helyezett rács sem rossz,az a kis kifekvős.

[link]

2022. jan. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
89%

A macska a szabadba való állat? A VADMACSKA.

Ezek már háziasítva vannak.Házi állatok,házba és ház köré valóak,hozzá vannak szokva hogy csak sportszerűen vadásznak,mert etetjük őket.De macskát te akarsz tartani,szóval nem a szomszéd ház közelébe..:D


Az úgy nem játszik,hogy te eteted de hozzám sz*rik.

Jó pár macska kinyúlt a környéken mire rájöttek,hogy rossz ötlet kiengedni.Nem csak autó van itt,rossz indulatú szomszéd is aki nem akar se macskát se kutyát a kertjébe.(én ;))

Ha kóbor,otthontalan állatról van szó az más.Hívok sintért,menhelyet,keresek neki gazdát,de mikor tudom hogy a szomszéd Gizike macskája már megint nálam üríti ki a whiskast igen csak össze vonom a szemöldököm..

2022. jan. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
84%

#44

Én amúgy már gondolkozok, hogy ha még egyszer bejön valamelyik szomszéd macskája a kertembe, akkor simán befogom és leadom egy menhelyen. Keressenek neki NORMÁLIS, felelős gazdát, aki nem csak kibssza a kertbe meg bsz elé némi zabát, és ennyi a nagy "állattartás". :)

2022. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
85%

Én sose a macskákra haragszom ilyenkor,de mégis ő ássa ki a kertet vagy tesz valamit tönkre.

Mit mondanak? Ó az csak virág,meg növény..


Nekem nem csak az! Azok nekem pénzbe,időbe és energiába kerülnek és végső soron az én kertemben van,jogom van megvédeni attól,hogy lerágják,letapossák,azon fetrengjenek,lepisiljék..

2022. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
83%

#46

Na igen.

Meg rám már mondták emiatt hogy macskagyűlölő vagyok, hát szerintem pont nem én gyűlölöm őket, a gazdája rakja ki a halálba. - Én írtam egy korábbi választ, hogy forgalmas főút mellett élünk, rengeteg a kamion. Napi szinten vannak elütött macskák a településen, a szívem szakad meg értük, jobbat érdemelnének ennél. Torkig vagyok vele, hogy nekünk kell eltemetnünk más felelőtlensége miatt ezeket a szerencsétlen állatokat. (Vagy csak bámulni a tetemet, amíg más nem gondoskodik róla.) Ha valaki szerint állatgyűlölő vagyok, amiért megmentem az autó elől, akkor vállalom.

2022. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
85%

Rám is mondták már,hogy utálom az állatokat és emiatt biztos rossz ember vagyok.

Pedig egyáltalán nem utálom őket azért mert más állatára nem vagyok kíváncsi,sajátot meg nem tartok.Akármennyire fogom szeretni az állatokat nem fogok tartani,mert nem akarok semminek a gazdája lenni.

Papagájom is volt,de egyszerűen nem kell a macera.


MÁSOK állataival való macera se..

2022. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!