Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a csivavákról?

Mi a véleményetek a csivavákról?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:44
1 2
 1/12 Biggus Dickus válasza:
Nyiszlett kis kutyautánzatok.
2010. szept. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Nem azzal van bajom, hogy kicsi, hanem olyan kis csúnyácska.
2010. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csípen őket. Viccesek és okosak. Majd akarok is egyet.
2010. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kutyusomnak vacsira ippeghogy elég... :9

Nem szeretem őket, de hát ízlések és pofonok, ha rendesen szocializálja a gazdi kutyaszerű is lehet, de a legtöbbjük már akkor vinnyog, ha tőle 10 méterre sétálok el a kutyámmal a gazdi meg fölkapja és rohan vele, mint egy akció filmben. :S

2010. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is csúnyának találom őket, és az egyetlen kutya ami megharapott csivava volt. Biztos nem mint ilyen kis genyó, de szépnek akkorsem szép.
2010. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*mind
2010. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Kissé csúnyácskák,de láttam néhány csivava és palotapincsi kölyköt.Azok cukik voltak.Egy gond van NAGYON DRÁGÁK!
2010. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy részében műköröm ketrecből vicsorgó idegroncsok. De láttam már olyan csivit aki a saját lábán is tudodd járni, és tudta hogy kell kutyákkal barátkozni, játszani. Na az ilyennel nincs semmi gond.
2010. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amit itt a csiviről leírtak mind igaz a "mini" (értsd:szaporított) yorkikákra is.
2010. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak. És viccesek a nagy fülei is. :) Én nem tartanék csivavát, mert nem az én "világom", de nagyon aranyos, szép és okos kutyának tartom ezt a fajtát. Azoknak tökéletes választás, akik helyhiánnyal küzködnek, vagy akik társasági kutyust akarnak kifejezetten társnak.
2010. szept. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!