Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik számodra az ideális...

Melyik számodra az ideális kutya, milyen szempontok alapján?

Figyelt kérdés
Szerintem lakásba a foxi, mérete miatt nagyobb nem igazán. Nagyon aranyos, könnyen motiválható kutyus. Nekünk foxi keverékünk van, lakásban tartjuk. Kertes házba pedig vizslát tartanék, szintén pörgős kutyák, nagyon szépek okosak. Légyszíves írd meg, hogy most milyen fajtájú kutyusod van. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 10. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mudi, dobermann. És még csak mudim van, a dobermann csak közeleg. Azért mert tetszik a kinézetük és mert én a munkakutyákat szeretem akikkel lehet dolgozni, versenyezni, és fontos hogy ne barátságos kutyák legyenek, akik az első emberrel elmennek. Ettől fogva a kutyák többsége eleve ki van zárva a lehetőségek közül. Akik meg nem azok nagy része meg azért nem jó, mert sportolni nem nagyon lehet velük. Pl egy kau tökéletesen viselkedne, de hát mit lehet vele csinálni? Megtanítani dolgokra, őrző-védőzni vele, de versenyezni nem nagyon sajnos...
2010. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is Mudim van,nem munkamániás hanem gazdamániás
2010. szept. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Legideálisabb számomra a sajátom. Havanese kislány. Szoba kutya, de imád kinn lenni a kertben is. Hizelgő, játékos. Imádom.
2010. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
goldenretriver..azért mert kib.szottúl aranyos:D
2010. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem egy 15 éves tacskóm van de attól hogy még öreg pörög folyamatosan csak 5 sétával lehet gyakorlatilag lefárasztani fizikailag 2 óra játék raknék be egy képet csak nem tudom hogy kell berakni.
2010. szept. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha lehet, a káromkodást mellőzzük. Köszönöm!
2010. szept. 10. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van második, azt elfelejtettem, hogy nekem fontos hogy egygazdás legyen a kutya, "gazdamániás", de dolgozni is szeressen csak ne mindne áron, állandóan.
2010. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a sajátom az a számomra az ideális kutya.és miért?na mindjárt meg látod :D nagyon imádom és ő is engemet,tudunk vele sportolni,versenyezni,nagyon játékos,aranyos,kiváloan okos,ritka szemilyisége is van pl:kiváloan érti amit mondok neki pl:gyerünk vedd le a porázt és hozd ide ezt is kivülről tudja :D normálisan mondom neki mint bármelyik embernek is pl:hogy meg nézné e az időt stb nagyon értelmes kislány.pincsi-spicc-angolo cocker spániel-meg még valamilyen keverék kutyus,kis testű de angyon aktiv,kb olyan gyorsan tud futni mint egy vizsla :D IMÁDOM.(l)
2010. szept. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Norczy ***** válasza:
nekem chow chow(csau csau)-m van. Számomra ő az ideális kutya, kilehet rajta élni a szépítgetési vágyat, ha kell poénos bohóc, ha kell észre se veszed hogy ott van, amikor kell nyugodt, higgadt, nem igényel sok mozgást, de akár több km-es sétát is lehet vele tenni. Egygazdás, értem bármit megtenne de én is érte. Lehet lakásban is tartani de elvan az udvaron is ha a gazdi sokat foglalkozik vele. Szóval ő ilyen kettős kutya! A lényeg hogy imádott gazdijával legyen és sok legyen a közös program.
2010. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem pumim van , nagyon imádom, már 11 éves, de még mindig nagyon mozgékony ,éber és nagyon okos.Aki egyszer megszereti ezt a fajtát az többé másmilyet nem is akar szerintem.
2010. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!