Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élelmiszerüzletekbe miért nem...

Élelmiszerüzletekbe miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nyugati országokban be lehet. Akkor könnyen össze lehet kötni a vásárlást és nem kellene kint megkötni az ebet.

2022. febr. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
66%
Szívecske, nem élhet mindenki a Rózsadombon. Ha bemész egy sima kisvárosi tescoba, vagy lidl-be, pont az említett dolgokat tapasztalod.
2022. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
38%
Na hát az olyan helyen meg tök mindegy,hogy bemegy-e kutya vagy sem.
2022. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
77%

Nyáron itt még a fagyizóba is bemehetsz kutyával.

Be is mentünk.18 hónapos totyogóval,és kutyával egyszerre.Igen,a kutya szaglászta az embereket,mert azonnal ment mindkettőre a jaj de cukik és oda hívták.A gyerkőc is hozzá ért dolgokhoz,mert miért ne érhetne..


Kértem nekik fagylaltot,fizettünk,kijöttünk.Katasztrófa.

Ne kezeljetek már mindent leprásként ami 4 lábú vagy kiskorú.Élelmiszer boltba kutyát nem viszek,mert nem lehet.De táskában pl láttam már olyat akinél volt,nem okozott gondot.

2022. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
82%
40 Angliaban
2022. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
78%
42-es Ezt kifejtenéd? Mit jelent az olyan helyre szófordulat nálad? Ami nem Budapesten van?
2022. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
31%
Ha neked Pesten kívül minden hely egy igénytelen putri akkor miért is ne..:D
2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
72%

46 Nem-nem, ezt nem húzod rám! Te nyilvánultál meg így az "olyan helyre" kifejezéssel, amit egyelőre nem magyaráztál meg. Nos, mire gondoltál?

Én speciel a fentebb már leírt dolgokat Dunakeszin tapasztaltam. (kutya lopást még személyesen tanúként sem, csak a közösségi médián keresztül szereztem tudomást többről is).

2022. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
69%

Miből gondolod,hogy gondoltam helyiségre,vagy utaltam bármelyik helyre is? Azt mondtam sz*r helyen lakik akinél rendszeres probléma,hogy ellopják a kutyát a bolt elől,részegek,koszos és hangoskodó emberek járnak a boltba és olyan szülők akik kölykei szabadon rohangálnak a boltban.


Te erre "Mit jelent az olyan helyre szófordulat nálad? Ami nem Budapesten van?"

Hát b*szki ha neked BP az egyetlen ilyen ami eszedbe jut akkor BP nekem olyan mindegy,hogy ki melyik helyre asszociált.Azt se tudom hol laksz,nem tudom miért veszed azonnal magadra,honnan tudhattam volna,hogy pl pont nem Budapesti vagy? Amelyik helyen napi szintű probléma ez a lopós-retkes társaság az nem egy jó hely.Pont.Hogy neked melyik nem az azt te tudhatod,nem én lakom ott.:D

2022. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne lehetne bevinni kutyát? Csak megfelelő segítő kutya vizsgával kell rendelkeznie.
2022. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
78%
Macskakávézóba miért nem mehet be a kutyulimutyulim????🤣
2022. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!