Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élelmiszerüzletekbe miért nem...

Élelmiszerüzletekbe miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nyugati országokban be lehet. Akkor könnyen össze lehet kötni a vásárlást és nem kellene kint megkötni az ebet.

2022. febr. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
87%

19 Én elhiszem, hogy van anyuka, aki tényleg nem tudja kire hagyni a gyereket, és azért viszi magával. De szerintem ezen okból kóvályognak legritkábban a gyerekek az üzletekben. Sokaknál ez a szabadidős program. Beviszi anyuka, vagy kedvencem mikor a komplett család ott van, anyu-apu vásárol a gyerekek meg azzal a kis fosom bevásárlókocsival rallyznak a sorok között. Aztán ha véletlenül nem veszed észre, vagy te már nem tudsz "lefékezni" a nagy kocsival, akkor te vagy a szar.

Szóval se kutya, se gyerek, és egyszerűbb, meg gyorsabb, sőt, biztonságosabb lesz a bevásárlás.

2022. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
77%

Milyen környéken éltek ti,hogy ellopják a kutyát a bolt elől? A belváros kellős közepén élek,még a Rossmann előtt is ott szoktam hagyni,ha haza felé sétából be akarok ugrani valamiért.

5kg a kutya,soha még csak fel se vette ölbe senki nem hogy elvigye.Más is hagyja kint rendszerint a kutyáját,esetleg megsimogatni szokták főleg idősek.De gazda nélkül még azt se,mert ki tudja melyik harap vagy beteg.. :D


Ha valaki nem akarja kikötni akkor ne kösse,de be vinni sem kell.Nem oda való.

(Dohány boltba,állateledelesbe,kisállat kereskedésbe beengednek kutyával,ez bőven elég is.)

2022. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
78%
22-es, nem minden kutyát lopnak el nyilván. De amiben látnak lehetőséget szaporításra, vagy ha a homelessnek jól jön a kunyeráláshoz, akkor elviszi. Nem egy, nem kettő ilyen eset volt már. Örülj, hogy te a szerencsések táborába tartozol.
2022. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
66%

Hogyne majd gyereket kikötjük a bolt elé,de a buksi menjen be,nem? Elmebeteg állatok,titeket is ki kellett volna. :D

Alá írom vannak olyan gyerekek akikkel nem egyszerű,és hülyén viselkednek vagy az anyuka sz*rik rájuk,de az is ritka mint a fehér holló.Be vannak ültetve a kosarakba,baba kocsikba,amelyik már kinőtte ezeket valamennyire viselkedni tud.

Ha nem az megint az anyja baja,most az hogy kiabál a boltba neked nem okoz gondot.

Ellenben,ha szőrös lesz a pizzás csigád annak b*szottul nem fogsz örülni.

2022. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
64%
24- Ez nem igaz a jólnevelt kisgyerek a ritkább. Amikor már úgy ahogy tud viselkedni, az 6-8 éves kortól felfelé. Hagyd a szomszédra, vagy küldd be a férjedet vásárolni, vagy ha ez jelenti neked a heti egy kimozdulást, akkor tukmáld rá valakire arra a fél órára, de légy tekintettel a többi emberre, és ne vidd a vásárlók közé kóborolni a gyerekedet.
2022. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
78%
#21 a jegmatatos gyerek nyilvanvaloan problemas volt. es rendszeresen jartak az uzletbe. MINDEN egyes alkalommal ravetette magat a jegre. anyuka igazan kitalalhatott volna valamit hogy megallitsa. de nem. mindig csak a gyerek utan rohant
2022. febr. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
63%

Nincs gyerekem,attól még f*szságokat beszéltek.A gyerek is egy ember.A felnőtt is viselkedik paraszt módjára.

Mégis a kutya az aki kint marad.Miért? Mert kutya.

Ne keverjük már egy ilyen kérdésbe is azt,hogy a gyerekkel mit csináljon egy szülő b*szdmeg,most ha a gyerekkel élmény fürdőbe fogsz járni akkor felteszitek a kérdést,hogy a kutyát miért nem viheted? Mert kutya.


Ha jól nevelt,ha nem nem való sehová.A gyerek igen,mert ő ember.Nem egy külön faj.

Neveletlen? Jó,mi közöd hozzá,a tiéd? Nem.


Az ilyen embereket is utálom,oké hogy helyből utálsz mindent és mindenkit,vagy épp gyereket nem akarsz,de állatot az ember elé akkor se helyezz vagy ne szidj másokat azért mert nekik van,de a te szőrös sz*rod nem egyenlő velük.El kell,hogy keserítselek sose lesz.Vagy ne gyere ki az állatkertből,mert ha tetszik ha nem ember (felnőtt,gyerek és idős is) sokkal több van és lesz is a világon.

2022. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
37%

És,ha b*sztatta a jeget,akkor mi van? Azon kívül,hogy zavart hogy azt csinálja.Tovább tolod a kosaradat és foglalkozol a saját dolgoddal.Nálunk részegek is bejárnak,az öregek rendszerint felbontanak mindent mire a kasszához érnek,majd "mégse kell,nem tetszik" és leteszik valahol félúton.. :D

Valaki építő munka után jön be úgy,hogy tiszta retek,de nem nyúl többnyire ahhoz amit nem vesz meg.

Most még ha kutyával is beállnak a sorba,meg a húsos pult elé jól fogunk kinézni.O.o

2022. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
79%

27, ó dehogynem vagy te gyerekes. Valószínű pont te vagy az a típus, akinek a kölyke telekiabálja az üzletet, rohangál, és a többi vásárlónak kell rá figyelni, nehogy összetörje a képét. Szóval de, van közöm hozzá, ha neveletlen a gyereked, és láb alatt van. Vásárlóként engem is megillet az a jog, hogy kulturáltan tudjak bevásárolni, és ne kelljen más gyerekét kerülgetnem.

Kutyás vagyok, de sem kutyát, sem gyereket nem kívánok a boltban kerülgetni. Nagyon boldog lennék, ha a közeljövőben jönne egy olyan szabály, hogy 5 év alatt gyerek csak akkor jöhet be, ha benne ül a bevásárlókocsiban (lehetőleg csendben, és nem üvöltve), két lábon meg akkor, ha anyuka meg tudja oldani, hogy egyik kézzel a kocsit, másikkal meg a gyereket fogja. Én megoldom kutyásként, hogy a kutyám miatt ne érjen kellemetlenség a vásárláskor, te meg oldd meg gyerekesként!

2022. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
70%

Már külön vártam,hogy megjöjjenek a "bezzeg a gyerek" kommentelők,kifejezetten kerestem azokat akik azzal jönnek,hogy de a gyerek is..mert ti nem voltatok ilyen paraszt kölykök,nem? Ti pont a jól nevelt meg az otthon hagyottak voltatok mindannyian.🤣

Kötött volna ki téged is anyád most nem beszélnél ennyi hülyeséget.Pár centi magasra,jó szorosan.😅


A kutya nem a boltba való.Meg ennyi erővel én menjek be a nyulammal meg a papagájommal? Más meg a macskájával? Mert hogy bezzeg a kutya be mehet?

Aki vásárol hagyja otthon A KUTYÁT.Meg lehetőleg az összes többi állatot,nem azért megyek a boltba,hogy kerülgessem még a kutyákat is vagy szőrös,nyálas cuccokat vigyek haza.

Már pedig akaratlanul is a sok jó illat közt megindul a szaglászás,a nyálzás,a "csak megnézte nem evett bele" balesetek,a nem nyálazta össze a másik sorban álló nadrágját,a nem szagolt fel az előtted sorban állónak..

2022. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!