Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élelmiszerüzletekbe miért nem...

Élelmiszerüzletekbe miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nyugati országokban be lehet. Akkor könnyen össze lehet kötni a vásárlást és nem kellene kint megkötni az ebet.

2022. febr. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
75%
Ja, és 27-28-as felháborodott válaszoló, olvasd már el a válaszokat, itt egy kutyás sem támogatja, hogy be lehessen vinni a kutyát. Eszünk ágában sincsen! Az, hogy a kérdező ezt felvetette, egy dolog, de a válaszadók közül senki nem igényli ezt.
2022. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
100%

Kutya szerető ként mondom hogy nekem nem hiányzik hogy egy idegen kutya szőre, meg nyála legyen az árun amit megveszek. Egy kutya akármilyen jól ápolt annak hullik a szőre. Meg ha jól is nevelt, attól még lehet hogy mikor nem figyelsz, megszagolgat ezt azt. Azt meg nem tudod kivalogatni hogy melyik kutya jól nevelt és melyik nem. Így majd be megy az uzetlebe minden neveletlen kutya ami végig nyal mindent, majd oda pisilnek és oda ürítenek ami elég undorító lenne.

Na meg az alergiásokal mi lenne? Honan vennének maguknak élelmiszert ami ne váltson ki belőlük allergiát?

Egyébként a kutyának sem valami jó vinni vásárolni. Még én magam is utálok vásárolni, pláne ha olyan valakivel vagyok aki mindent megnéz. Így elképzelem mennyire élvezheti egy kutya ami azt sem tudja mi van ott és minek megy oda. Az üzletekben meg néha nagy a tömeg, ami stresszelné a kutyát.

2022. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
84%

Most hogy szerintetek a gyereknek a boltba van-e a helye vagy nem az senkit nem érdekel.

Már csak azért sem,mert nem tartozik a kérdéshez.


Élelmiszer boltba miért nem lehet KUTYÁT bevinni?

Mert nem oda való.

2022. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
87%

28 mondjuk mert ha elkap valami nyavajat a nyers halas jegtol akkor az uzlet lesz felelos erte??? vagy ha a mocskos kezevel raken valami nyavajat a jegre, arra utana hal kerul, aki azt a darab halat megeszi, elkap valamit, es megint az uzlet lesz eloveve. nem tolom tovabb a kosaramat mert nem vevo vagyok hanem az aki a pult tisztasagaert felelos.

de amugy jobbat mondok, felnott is megcsinal hasonlo, meg meg nagyobb baromsagot is. egyik kollegam reggel kb feluton volt a pult elokeszitesevel, kiment a hutohoz aruert, mikor visszaert azt latta hogy egy no a darabolt nyers marhahusban turkal. csupasz kezzel. az aruban ami azert van kiteve hogy valaki megvegye. szerencsere a kollega latta, igy a hus ki lett dobva, de mi van ha nem er ki idoben ez eladja az osszematatott hust valakinek?? milyen undorito lett volna???

persze sokan nem hiszik el, hogy az uzletlancok nagyon is ugyenlek a higieniara, es nem probalnak meg felig romlott arut eladni, mert komoly buntetesekre szamithatnak, ami egyreszt nem eri meg, masreszt mekkora undorito dolog romlott arut eladni.


"Nálunk részegek is bejárnak"

hat hozzank nem, megtagadjuk az alkohol eladasat es szepen kitessekeltetjuk oket vay a biztiorrel vagy a managerrel. nalunk nincs rendbontas. mindneki kap megegy eselyt, ha megint elofordul valami, kitiltjuk oket. ez egy aruhazlanc, minden uzletben ez a protokol

2022. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
33%

Ki a f*szt érdekel,hogy hozzátok mi jár be és mi nem.Kutya biztos nem,mert nem mehet be.

És azért nem mehet be,mert semmi keresni valója ott.


Részeg,koszos,büdös,kiskorú,öreg,középkorú bemehet és mindig be is fog.Emberek ők is,nekik (is) van a bolt fenntartva.Nem állatnak.

Állat boltba beviheted.Fressnapf,alpha zoo,kisebb kereskedések is szívesen (vagyis nem szívesen,de nyílván érdekük..) fogadják a négy lábúakat.

2022. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
27%
30 Ha vártad, akkor te is szoktál párhuzamot vonni kutya vs. gyerek között bizonyos témákban. Szóval ne írd úgy, mintha lenne min gúnyolódnod. :D
2022. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
90%

35 Egy multiba bemehetnek mind a felsoroltak közül, de láttam én már olyat, ahol a részeg, büdös, koszos ki volt zavarva. Mondjuk aki csak szimplán büdös, vagy épp melótól koszos, az számomra nem kiküldhető kategória.

Aztán láttam már olyat, nem is túl régen, hogy a 3 év körüli gyerek sorra fogdosta össze a pékárukat, hogy "ez kell, az kell, amaz kell" Aztán anyuka nem vette meg mindet, amit a csemetéje ki tudja milyen kézzel tapogatott össze, hanem szépen visszatetette vele. Pfujjj....

2022. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
64%
Azért elgondolkoztató,hogy sokan milyen környéken élnek.Lopják a kutyát,kisgyerekek rohangálnak a boltban össze-vissza,részeg emberek mennek a boltba..putri környék.
2022. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
77%

"Kutya biztos nem,mert nem mehet be"

nyilvan. ezen nem is veszekedtem

2022. febr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
34es te hol dolgozol? Ez érdekelne hol van ilyen ahol tényleg be is tartják.
2022. febr. 3. 17:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!