Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Élelmiszerüzletekbe miért nem...

Élelmiszerüzletekbe miért nem lehet kutyát bevinni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, nyugati országokban be lehet. Akkor könnyen össze lehet kötni a vásárlást és nem kellene kint megkötni az ebet.

2022. febr. 3. 14:31
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
80%
#10 a bolt előtt én sem hagynám a kutyám, mert 300 ezer forintba került és simán elviheti valaki. Szerintem inkább ettől félnek, nem attól, hogy depis lesz.
2022. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerű,ne hagyd.De a boltba se akard bevinni...
2022. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
86%

Aki kutyát tart, szánjon külön időt a kutyája sétáltatására, szánjon időt a saját igényeinek kielégítésére, de a kettőt ne kösse össze.

Ha a saját orvosodhoz mész, beviheted a kutyádat? Fodrászatba beviheted a kutyádat? Ha a gyerekért mész az óvodába, iskolába, beviheted a kutyádat? Templomba beviheted a kutyádat? Egy színházba beviheted a kutyádat?

Ugyanez a kategória az élelmiszer-bolt. Egy kutyának egyik helyen sincs semmi keresnivalója.

2022. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
92%
Majd 3 eve dolgozok elelmiszeruzletben nyugaton, 1x nem lattam meg bent kutyat (vakvezeto vagy egyeb szolgalati kutyan kivul, oket nem lehet kitiltani sehonnan, ertheto okokbol)
2022. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
71%

"depressziós lesz fifike hogy 5 percet várnia kell a bolt előtt"

Kikötöd és lendületből ellopják.



A fentiek mellett: állat allergia is létezik és elég brutális tud lenni. Ami a legtöbb esetben nem állatszőr allergia, hanem apró-pici allergén sejtek, amelyek nyállal, korpával ürülnek és megtapadnak szőrön is.

Tényleg nem hiányzik étel mellé.

2022. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
66%

15: -Így van!


Aki attól fél, hogy ellopják, az addig hagyja otthon...

2022. febr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
76%

Egy kutya mindent megszagol, és utána az orra helyén ottmarad mindenhol egy nedves kis folt. Ezt nem kívánom se kajámon, se semmin, pedig imádom az állatokat. Amúgy híve vagyok annak, hogy kb bárhova be lehessen vinni állatot, de az élelmiszerboltba megértem, hogy nem lehet.


(Ui.: aki szerint Magyarország annyira elmaradott emiatt, az gondolja, hogy nyugaton a kutyának nem hullik a szőre, szaglászik meg mindent vagy éppen nem csurranhat be egy kis pisi?)

2022. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
84%
Kutyabziként mondom, hogy azért, mert semmi keresnivalójuk az üzletekben. Részemről ugyanez áll a kölykökre is. Bizonyos kor alatt gyereket sem engednék bevinni.
2022. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
57%

18 errol 3 sztori jutott eszembe (14 vagyok amugy).

1. volt egy gyerek akivel valami nem volt oke fejben. mindne egyes alkalommal, amikor meglatta a halpultot, odarohant, mint egy fanatikus es elkezdte a jeget markolgatni. amire a nyers hal volt rateve. az anyja nem tudom mit gondolt, minden egyes alkalommal ez tortent, nem is ertem minek vitte magaval, mindig rohant utana (nem hogy fogta volna a kezet vagy valami).

2. egyszer elkaptam egy gyereket amint az elobb emlitett halpult jeget ETTE. AMIN A NYERS HAL VOLT!!! annyira meglepodtem, hirtelen nem is tudtam mit mondjak es hogy. mondom hagyd mar abba, hat ez undorito. ugy nezett ram mintha fel se fogta volna mit mondok.

3. ket gyerek ragta az anyjuk fulet hogy vegye mar meg ezt a nemtommit (valami edesseg volt) mert hogy milyen olcso. hat azt hittem felrobbanok. kis szarosok, penzt meg eletukben nem kerestek, de szerintuk az olcso?? mintha barmi kozuk lenne az anyjuk penztarcajahoz. volt velem egy masik kollega, aki eleg forroveru, nem is ertem hogy birta ki hogy ne szoljon be.


ugyhogy tejesen egyetertek, gyerekeket se kene beengedni.

2022. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
86%

Mert a kutya nem a boltba való.Jól is néznénk már ki,hogy a bolt egyik felén a gyerekek a másikon meg a kutyák rohangálnak.

A soron véletlenül bepisilt a Buksi,B soron össze kapott a Morzsi meg a Pajti,C sort lesodorta véletlenül egy jól irányzott farokcsóvával a Bodri..


Hiába jól nevelt a kutyád okozhat gondot,és semmi kedve egy dolgozónak még a kutyáitokkal is vesződni,elhiheted.

Kösd ki a bolt elé,vagy nélküle menj boltba.Ez nem gyerek,hogy ne bírjon ki 20-30 percet egyedül otthon.

Ha meg sétálni mentek akkor nem a bolt lesz a cél,hanem park,liget,kutyafuti,stb.Ami a kutyának való..

2022. febr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!