Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg nem Magyarországon...

Jelenleg nem Magyarországon élek. De szeretnék haza költözni és továbbra is kutyákkal dolgozni,mint sétáltato. Milyen papírok kellenek hozzá, hogy vállalkozásba tudjam csinálni? 3 éve vagyok kozmetikus,kutya sitter, sétáltató.

Figyelt kérdés
Kutya setaltatas, vállalkozás indítása

#kutyasétáltatás #vállalkozás #kutyakozmetika #Kutya sétáltató vállalkozás #Kutyákkal való foglalkozás
2022. febr. 5. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kutya/kisállat fodrászként járhatsz házhoz,berelhetsz helyet vagy nyithatsz saját szalont.

Kutya "sitter" itt nem nagyon van,kutya panzió vagy kutya napközi van azt se nagyon veszik igénybe.

Kutya sétáltatással esetleg tudsz egy kis zsebpénzt keresni,de hogy fő állásban.. :D

2022. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

Ebből a kutyakozmetikusra van leginkább kereslet. Az is cifra, nem egy olyan kutyát ismerek, aki évente 1x, nyírásra jut ki a kertből. Szóval a helyi állattartási kultúra jóval különbözik a nyugatitól, ezzel számolj. Meg azzal is, hogy a kozmetika elég jó hatásfokkal cseszi szét az ember kezét.


Szitterre, sétáltatóra kevésbé van kereslet. Ahogy valaki említette én sem bínzám másra a kutyámat, az emberek többségével nem egyeznek a nevelési elveink.

Panziót mostanában meglepően sokan kerestek rajtam (megyeszékhely). Illetve a kutyakozmetikusomnál is szokott kérdés lenni, hogy panzióztat-e.


Én amondó vagyok, hogy tanulj még hozzá valamit, mert ettől még simán éhen lehet halni.

2022. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól is függ,hogy hová tervezed.Itt Pesten pl nagy kereslet van kutya fodrászra,főleg olyanra aki egy teljesen ápolt kutyát nem 15.000-ért vállal be.

Illetve nagy kutyások egyre jobban keresik a fodrászokat,de a legtöbb helyen csak kicsiket és bizonyos fajtákat vállalnak.

Trimmelésre meg egyenesen lehetetlen sokszor fodrászt találni,főleg amelyik nem keveri össze a nyírással..

Cockeremet egyszer bevittem egy 13.kerületi kozmetikushoz,ő bevállalta hogy trimmeli a kutyát nekem.Érte mentem erre lenyírta a baromja.(tudom,hogy azt is lehet,de én trimmelést kértem..)


Kutya napközi itt szintén felkapott dolog,az enyém is járt ameddig sokat dolgoztam.Kb 4000ft/napban vállalják a kutyákat.

Panzió nem tudom,nem ismerem a dolgot,de mint kutya szitter nálunk..hát nem tudom,ugyan az mint a napközi.🤷🏼‍♀️


Kutya sétáltatónak általában gyerekek,diák melósok mennek.

2022. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!