Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szomszéd kutyája az ablakom...

A szomszéd kutyája az ablakom alatt éjjel nappal csahol. Mit adhatnék neki, hogy egy "kicsit" aludjon?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor az én szomszédom kutyája nagyon szenved mert éjjel nappal képes reketre ugatni magát.Egyébként állatkereskedésben kapsz olyan riasztót amit kutyáknak fejlesztettek ki és emberi fül nem halja,én a neten is láttam már ijet.
2010. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
1 altatót a seggébexDD:D
2010. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Látom, itt összegyűltek a kutyautálók...

Bezzeg, ha valamit hallanak más portáján, rossz kutyatartást, kínzást, akkor fel vannak háborodva.

De hogy a szomszédban levő problémába besegítsenek, az már derogál.

Hja, a nyugalom mindennél fontosabb, a gondokat mindig valaki más oldja meg...

2010. szept. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nemtudom.Valami jó kis játékot ami leköti a 22:15-ös válaszolónak üzenem hogy szerintem tök hülyeség ez az ugatásgátló,fölösleges és még drága is.Ja meg nem mérgezni akarja a kutyát hanem lecsillapítani..Nálunk a szomszédba 2 kutya,a másik szomszédba pedig 1kutya ugat éjjel de engem nemzavar már megszoktam.
2010. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
8%

patkányméreg...

ezzel a módszerrel már csak 2-3 napig kell elviselned az ugatását

2010. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A 17:30-as válaszolónak is üzenem hogy nálunk a 2kutya(a másikat netudom)nem szenved,nem azért ugatnak.Ha esik bentvannak a házba(az eggyik egy dog,a másik sicc shu)meg elvannak kényeztetve,de ez nem valami nagy baj szeirntem.Én szeretem őket mivel nem lehet kutyám...Ja a másik kutya pedig ő lehet atzért ugat mert szenved(pedig ő sincs kikötve),bár ezt se nagyon hiszem el.
2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Miután jómagam is hasonló cipőben jártam,-számtalan próbálkozás után- gyakorlati tapasztalat,hogy az ecetes víz (max 5-10%-os koncentrációban) vizipuskával elég hatékony és viszonylag humánus megoldás lehet, mivel a kutyák valami oknál fogva rühellik az ecetet. Persze ehhez 1-2X fel kell kelni éjjel 2-kor is, ha akkor ugat a jószág az ablak alatt, de nekem megérte.
2010. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

az ecetes megoldás szerintem jó de nem biztos hogy abba fogja hagyni ettől ezentúl az ugatást szerintem


a többi válaszolónak azt üzenem hogy még jó hogy nem költenek a másik kutyájának riasztóra meg kajára ti megbuggyantatok

beszélj a gazdájával hogy rendezze le a kutyát mert ha neked kell abba nem lesz köszönet

2010. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
mert odabaszol neki a petrencésrúddal
2010. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
7,62 mm
2012. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!