Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a pit bullom...

Biglui kérdése:

Mit csináljak ha a pit bullom állandóan vonyit és ugat ha elmegyek itthonról? Lakótelepen lakom.

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 22:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hallottam már a kongról,de nem látok benne semmi fantáziát,felesleges vennem mert mindent szétrág amit csak elé rakok,tök keményre felfújt bőr labda stb.Már eszembe jutott az ugatás elleni nyakörv,egyet már rendeltem csak még nem érkezett meg,lehet ez sem lesz hatásos,de már kaptam pár levelet az ajtómra mire hazaértem a melóból idézek egyet (basszál vmit az ebbel mert idegesítő őt hallgatni egész nap,zavar de nagyon)nem tudom mit gondoljak ilyen emberekről legszivesebben nem csinálnék semmit hagy ugasson,csak biztos h nekem is rossz lenne.várom a jo ötleteket mert igy tud tanulni az ember.köszi
2010. szept. 12. 20:02
 12/17 anonim ***** válasza:

a te felelősséged, hogy ne ugasson egész nap és így a kutyád sem boldog! ...használható ötletek már íródtak...

ha nem megy egyedül keress meg egy házhoz járó szakembert!

2010. szept. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ugatás elleni nyakörv egy pit bullt csak még frusztráltabbá fog tenni-ez csupán kutyapszichológiai kérdés

szeparációs stressz a viselkedészavar neve

mozgasd le rendesen és légy a megbízható vezetője

nem kell nagy felhajtás a találkozásokkor és a távozáskor sem

2010. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mi is nézzük cesar milant,leírni egyszerübb mint csinálni.
2010. szept. 13. 10:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Dehát miért olyan nehéz ez? Ha hazamész nem szólsz hozzá. és le se sz@rod egy darabig... Ha elindulsz ugyanez. Soha ne szólj hozzá olyankor, ha odamegy fordíts neki hátat!

Amúgy nem kötekedésből, de mi kertes házban élünk, és a szomszéd spánielje néha egész álló nap ugat. Ha tanulnék nem tudok tőle figyelni, mert pont az ablakom alatt van, reggel meg sokszor felébredek miatta, holott még szeretnék pihenni. És egy idő után állandóan ezt hallgatni tényleg nagyon idegesítő, úgyhogy a szomszédoknak igaza van.

2010. szept. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Fordits te is hátat a spánielnek!Majd megoldodik a problémad!!!!!!!!!!

Ha egy picit tudsz olvasni és értelmes ember vagy épp azért kérem az emberek segítségét hogy NE IDEGESÍTSE a szomszédokat!De mivel nem vagy értelmes ezért nem is érted a dolgok,felesleges volt irnod!!!

A kérdésemet kutyásoknak szántam akik esetleg megbírkoztak már ilyen problémával és nem olyanokat akiknek a szomszédba van a kutya!

2010. szept. 13. 20:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Bevált a nyakörv?Nekem is hasonló problémám van,mindent megpróbáltam,de...
2011. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!