Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámmal most voltam lent...

A kutyámmal most voltam lent és nagyon rosszul van bőv. Lent?

Figyelt kérdés
Szóval sokat hányt habot és füveket valami bogányfélét is, remeg, nyíg néha, fulladozik, büfög, nyaldossa az orrát és látszik rajta, hoy rosszul van nagyon:S mit csináljak?
2010. szept. 12. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvosi ügyeletre vidd.
2010. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán, esetleg hívd fel az állatorvost, és ne érdekeljen, hogy vasárnap van. Te nem tudsz semmit tenni, és mi sem.
2010. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha sok a sava, füvet eszik és kihányja. Ez habos és fűdarabos. Ez normális. A többi viszont nem. Vidd el orvoshoz, mert ha csak bekajált volna valamit, azt kihányta volna a fűvel együtt szerintem. Mivel csak habot hányt, vagy felszívódott neki a kaja, vagy más a gond. Nézesd meg!!
2010. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HIVJ ALLATORVOST, DE SURGOSEN.
2010. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kéne vinni
2010. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
felhívtam anyukámat, hogy mi legyen,mert nincs itthon és lehet este sem jön haza, de azt mondja, hogy semmi komoly:S levittem sétálni megint és most picit jobban van, de mégmindig nyíg néha és "csuklik"..olyan, mintha néha levegő után kapkodna és lent most evett füvet meg hányt is egyszer ugyanúgy habot meg valami vattát vagy olyasmit, ha jól láttam:S nincs pénz a telefonomon és pénz sincs nálam, nem tudom az állatorvos számát a kutya meg néha köhög meg ilyesmiket csinál:S mi legyen?
2010. szept. 12. 14:26
 7/11 A kérdező kommentje:
most lefeküdt aludni, de félek, hogy nem lesz jobban..
2010. szept. 12. 14:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon okos anyukád van...

Látatlanban,telefonon keresztül megmondja,hogy nincs baja a kutyának.Állatorvos netán?Ha igen,akkor csodalény lehet,hogy látatlanban diagnoszgtizál.

2010. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mérgezés is lehet. (pl. ha van udvarotok akkor megehetett valami gombát is vagy valami vegyszert ivott meg) Azonnal állatorvoshoz, ezek komoly tünetek!!!
2010. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2010. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!