Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hordja szét egy kutya a...

Miért hordja szét egy kutya a kajáját?

Figyelt kérdés

Az etetőtálja kb 3 méteres körzetében széthordta majd ott lerakta és ott hagyta. Keveset evett belőle.

Miért csinál ilyet egy kutya?


2022. márc. 6. 10:27
 1/8 anonim válasza:
0%

xD

Macska az eltünteti elássa ösztönből elrejti,de a kutya mert csinálja ezt nem tudom miénk is volt hogy láttam hogy szájába cipeli vagy eszi undorító,hát nem tudom melyik az okosabb a kutya vagy macska

2022. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Lehet rossz az etető tál kialakítása és nem tud kényelmesen enni belőle. Az is lehet rossz helyen van a tál és nem érzi a kaját ott biztonságban.
2022. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már egy éve ez a tálja van, javarészt nincs ilyen probléma. Néha fordul elő.
2022. márc. 6. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

3

Mennyi idős a kutya?

Ha növekedett lehet kinőtte a tálját.

2022. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 senior10 ***** válasza:
25%
régen nekünk volt egy kutyánk aki ugyanezt csinálta, pedig egyedüli kutya volt. Kertes ház lévén volt amikor el is ásta a kertben, mi akkor arra gondoltunk, talán azért csinálta ezt, mert kölyökkorában a testvéreitől így mentette a kaját a maga számára, nem tudom, hogy egyáltalán lehetséges-e, hogy tulajdonképpen megszokásból csinálta ezt az egészet vagy mittudomén ösztönből.
2022. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Amelyik kutya nem eszi meg az ételét ,mindegy, hogy hol van az, nem éhes.

Ilyen kipakolás utáni nap csinálj egy étkezés mentes napot.

2022. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erdekes,h friss hust eleteben nem pakolta meg el sehova.

Adj neki rendes fottetelt,amit megehet!

2022. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia. Én is kb ilyen problémával szembesültem mostanában. Nekem 6 hónapos a kutyus de eddig gyönyörűen evett a táljából. Most elkezdte hordozgatni ide oda belőle a kaja darabokat. Van hogy leteszi a tál mellé kicsivel es ott eszi meg, de van hogy össze vissza pakolássza a lakás minden pontján. Némelyik darabot megeszi valamit elvisz és otthagy. Én ilyenkor osszeszedem utána és el is veszem tőle a kaját. Persze ezt csak akkor csinálja ha darabos ételt eszik, a higabbakat nem borítja ki, nem viszi el.
2022. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!