Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem, hogy egy ismeretlen kutyát elvitettem az ebrendeszettel mert molesztálta az utcán 5 napja az embereket? Bicikliző gyerekek után rohangált és anyukám kutyáját majdnem megette amikor sétálgatta a kis yorkit…

Figyelt kérdés
Először felhívtam egy alapítványt de ők azt mondtak fogjam meg és vigyem be mert nem érnek rá ….na ez nem ment és nem is akartam berakni egy idegen kiszámíthatatlan kutyát a kocsimba így végül kihívtam a gyepmestert...
2022. márc. 30. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem.
2022. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem helyesen cselekedtél, mivel az állat veszélyeztette a közterületen tartózkodó személyek testi épségét, mivel akár egy halálos kimenetelű kutyatámadás veszélye is fennállt. A "gyepmester", vagy szebben fogalmazva ebrendész az arra feljogosított személy, hogy ilyen esetben intézkedjen és elhárítsa a veszélyt. Ebből adódóan helyesen, a hatályos jogszabályi előírásokat figyelembe véve cselekedtél, amely által még az is lehetséges, hogy emberéleteket mentettél meg.


35/F

2022. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Jól. Mit görcsölsz rajta?
2022. márc. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
A yorkik altalaban a leghepciasabb lwgkotekedobb kutyak. Megerdemelte volna,h megtanulja hogy kell meghunyaszkodni az erosebb elott.
2022. márc. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Jól tetted.
2022. márc. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Az egyes indokolja már meg, miért nem tette jól!

Inkább akkor kellett volna kihívnia a sintéreket, mikor baj történik - megtámad egy kisgyereket vagy akárkit...?

Gondolkodj már, te, mielőtt butaságot írsz...

2022. márc. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Jól. Első az emberélet és a biztonság.
2022. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Jól tetted
2022. márc. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Sintért hívni mindig derék dolog. Kóbor kutya, macska, galamb pusztuljon! A város az embereké, akinek ez nem tetszik, arra is sintért kell hívni!
2022. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos sokan azt gondolják, hogy egy kutya élete előbbrevaló, mint egy emberé-gyereké, az ilyenek pontozzák le azok válaszát, akik azt merik mondani, hogy jól tette a kerdező, hogy elvitette a veszélyes kutyát. Valami nagy baj van a fejekben, szerintem sem szabad bántani az állatokat, de igenis az ember az első!!!
2022. márc. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!