Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem, hogy egy ismeretlen kutyát elvitettem az ebrendeszettel mert molesztálta az utcán 5 napja az embereket? Bicikliző gyerekek után rohangált és anyukám kutyáját majdnem megette amikor sétálgatta a kis yorkit…

Figyelt kérdés
Először felhívtam egy alapítványt de ők azt mondtak fogjam meg és vigyem be mert nem érnek rá ….na ez nem ment és nem is akartam berakni egy idegen kiszámíthatatlan kutyát a kocsimba így végül kihívtam a gyepmestert...
2022. márc. 30. 23:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekem van kutyám, nincs gyerekem, a kutyám családtag, és ebbe beletartozik az is, hogy vigyázok rá. Szerintem a kérdező jól tette. Mellesleg a gyepinek feladata is befogni a gazdátlanul kóborló kutyákat, ezek pénzt is kapnak a működésükre, de nem lehetnek ott mindenütt. A menhelyeknek nincs ilyen feladatuk, és nem is kapnak állami pénzt a működésükre, csak ha gyepi is egyben.
2022. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
85%
Jól tetted, attól függetlenül, hogy veszélyes-e az állat vagy sem. Gazdátlan kutyának nincs helye az utcán. Ha csak szökôs kutyáról van is szó, talán a gazdája is motiváltabb lesz megjavítani a kerítést, ha már harmadszor kell érte menni a gyepmesteri telepre.
2022. ápr. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!