Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit sétáltatjátok a...

Mennyit sétáltatjátok a yorkietokat? (hányszor egy nap és kb mennyi ideig)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem nincs, de barátnőm napi 3x fél órára viszi le
2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem legalább 4x ki kell vinni a kutyikat
2010. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

jöhetnek még...

2010. szept. 14. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Én reggel negyed 6-tól hatig. Aztán apukám, vagy anyukám 11-12 óra körül kb. fél órát.

17 órakkor érek haza, akkor megint én, körülbelül másfél órát.

És este 10kor is leviszem, de akkor már csak annyi, hogy leteszem a fübe, pisil, és megyünk is föl, aztán alvás.

Minimum 3x fél órára illik levinni, aki ezt nem tudja biztosítani, az ne tartson kutyát. Ennyit rá kell szánni, mert a kutyáknak nagyon nagy öröm a séta:)

2010. szept. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kertes házban vagyunk, egész nap ki-be rohangál, na meg elég nagy a jövés menés nálunk, sokszor őt is visszük, tehát nem üldögél egész nap a szobában, de esténként másfél-2 órát szoktunk sétálni.
2010. szept. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a napi többszöri wc-zés mellett elég a napi 2-3 séta.

bár szerintem egy kutya sokkal jobban érzi magát más kutyák társaságában , és sokkal többet használ neki ( egészségesebb-mentálisan-idegileg sokkal stabilabb).

keress olyan társaságokat akik összejönnek és együtt kutyáznak , ha a kutyák egymással játszanak 10 perc alatt hulla fáradtak , és boldogabbak is !!

2010. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon viszem sétálni!Nagy az udvar ott bőven tudok vele játszani!

Szoktam vinni parkba rétre.-...(ritkán)de azt annyira nem csípi mert volt egy kellemetlen élményünk!Egy nagyobb testű kutya oda szaladt hozzánk az egyik séta alkalmával és megkapta!Azóta fél,na meg én is!

Reggel 6kor kiviszem,aztán be sem akar jönni!Nyáron kint hagytam a másik kutyával de már az idő miatt nem lehet!

Most pl reggel elvégzi a kis és nagy dolgait aztán bejövünk eszik és ő még alszik.Délbe a szüleim viszik ki...este ismét én!

2010. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!