Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak hogy kutyája legyen panelba? /szobájába/

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 23:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok van bocs, én egyetemista vagyok mióta van kutyám és általában delután vannak óraim, most meg vakació, azt hittem, hogy azért olyan korán, mert annyira kell neki pisilni. Bocsi
2010. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
13:26 - Rá kéne szoktatnod a kutyust a korábbi dologvégzéshez, mert te se leszel örökké egyetemista, gondolom, fogsz majd dolgozni is, és nem mindenhol rugalmas a munkaidő.
2010. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Hát én megengedném. Én 13évesen kaptam a kutyűmat( 14 vagyok) s még mindig ő a legfontosabb.

Hozzászólás a válaszolóknak: Nekem is bent van a westiem. és ő addig alszik ameddig én. 10kor viszem le utoljára pisilni. és ha pl hétvégén én 10kor kelek, akkor őis tízkor kel. Persze, nem azt mondom, lehet hogy a ti kutyáitok hozzászokott a koránkeléshez, viszont ez enm biztos, hogy a kérdező lányának is 5kor keesz kellnie hétvégén is.



(:

2010. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ok, így már értem, hogy miért tudsz kilencig aludni:)

Egyébként a kutyák remekül alkalmazkodnak, nem fog megsértődni, ha át kell térnie a korai kelésre.

Mi hétvégente azt szoktuk csinálni, hogy 6 körül lemegyünk, aztán még visszavackolunk egy kicsit aludni:)

2010. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért azt szögezzük le megint hogy a jó gazdának a kutyája kint is ugyanolyan boldog. És azért amíg egyedül kell lennie addig kint sokal érdekesebb a kertben... Persze nem minden kutya való kintre. A rossz gazda kutyája bent is boldogtalan.
2010. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom ezeket a panel kontra kert vitákat...


NE ÁLTALÁNOSÍTSATOK !!!


Idézek egyet : ,,Egy benti kutya sokkal boldogabb egy kintinél" ...

Mi van ?!

Ez a gazdától függ ! Egy kinti kutya is lehet életvidám,boldog ! És egy benti kutya is lehet szomorú... Tényleg majdnem minden gazdától függ..

Egyre kérlek titeket :

- Ha kerti kutyáról hallotok,ne rögtön a ,,fához/házhoz/egyébhez kikötött kutya" képe jelenjen meg előttetek,hiszen a kinti kutyák többsége szabadon van !

- És ha panelban lévő kutyáról hallotok,ne rögtön a ,,4 fal között lévő depressziós kutya" képe jelenjen meg előttetek,hiszen egy panel kutya is lehet boldog,kiegyensúlyozott !


Le lehet pontozni,de azért szerintem érzitek,hogy valahol igazam van. :)

2011. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!