Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tartása lakásban?...

Kutya tartása lakásban? Milyen árban vannak manapság a rendes kennelből származó, törzskönyvezett fajtatiszta kiskutyák? (goldi, német boxer)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutya vásárláson gondolkozunk párommal. Egyenlőre nem tudunk dönteni a Golden retriever és a Német boxer között. Esetleg ha valakinek lenne velük tapasztalata lakásban tartva, szívesen várom a véleményeket. Jelenleg társasházi lakásban élünk, mindketten dolgozunk (én otthonról), de úgy vélem elég időt tudnánk szánni a kutyusra (napi MIN 2 nagy játékos séta), illetve kutya sulit is néztünk már a közelben.

További kérdésem az lenne, hogy kb milyen árban lehetnek ezek a kutyusok? Több kennelt is néztem, de sajnos árak nincsenek feltüntetve.



#kutya #golden retriever #német boxer #Kutya lakásban tartása #Fajtatiszta árak
2022. ápr. 11. 15:20
1 2 3
 21/28 Fsms ***** válasza:
76%

Örökbe fogadtunk egy boxer a Noétól. Nálunk a lakásban lakik. Gyakran a szobámban alszik, nagyon horkol.

A boxer, ha nem vagytok vele azt nehezen viseli. Olyan mint egy gyerek , hatalmas mozgás igénnyel.


Nálatok inkább a zölden retriever lenne a jobb választás.

2022. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
87%
1 és 4 mire fel ez s nagy sötétség? Felkelt már a nap
2022. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Bizony,durva arak vannak,en most erdeklodtem egy kennelben,egy torzskonyves nemetjuhasz kiskutya 800 euro,es euroban kerik.
2022. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
23 800 eur az lofasz, ha cserébe egy egészséges kutyát kapsz
2022. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
Hat azert nekem leesett az állam. Azt hittem 100/150 e ft ert lesz kutya,de nem igazan van 250 e alatt..
2022. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valamilyen nagytestű de kisebb mozgásigényű kutyán nem gondolkoztatok?
2022. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk en nem ertem mit kell csodalkozni az arakon, egy fajtatiszta, torzskonyves kutya mindig is draga volt, ha az aranyokat nezzuk. Talan a magyar fajtak voltak regen is illetve most is olcsobbak.


Ossze lehet gyujteni ra a penzt siman, de egyebkent se ez a legnagyobb tetel a kutyatartasban, hiszen azt a kutyat etetni is kell, orvoshoz vinni es stb stb. Ha meg valaki evek alatt se tud osszesporolni ennyit, akkor sincs gond, orokbe is lehet fogadni vagy ha nagyon nem fer bele, akkor meg nem kell kutyat tartani.

2022. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Persze,penz az van,csak kicsit sajnaltuk erte ennyit 🥴. En nem erzem realisnak,de mindegy. Vegul egy nagyobb 8 honapost vettunk,kivettek a tenyeszvonalbol,mert mar nem illett nekik bele,igy lenyegesen olcsobb volt. De egy tunemeny,.es.mar harom nap utan orzi a portat,ugatja a jarokeloket. Amennyi az ara volt,annyiba volt a haza,a felszereles a tap es az allatorvos oltasokkal,mindennel. Tiszta sor.
2022. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!