Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétàltatás játszótéren?

Kutyasétàltatás játszótéren?

Figyelt kérdés
Játszótéren nem lehet kutyát sétáltatni, de ha egy nagyobb zöld területen van egy homokozó és egy hinta, akkor mi számít a játszótér területének? Csak a hinta és a homokozó területe, vagy az ötször nagyobb zöldterület is körülötte? Kutyát sétáltatni tilos tábla nincs kitéve. Nem sokkal messzebb elkerített játszótér van.

2022. ápr. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem viheted arra a kutyát, tekintve hogy tábla nincs kitéve...
2022. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz belőle semmi, én sportpályákon meg szabadtéri edzőgépek területén is mindig látok kutyákat.
2022. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a játszótéri játékok 10m-es (a számban nem vagyok biztos) körzetében nem lehet a kutya, de ezt még kevésbé nézik, mint a pórázt.
2022. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk a parkban ki van téve a kutyát sétáltatni tilos, de mindenki tojik rá. Soha nem is ellenörzik. Persze a játszótéri homokozóba nem viszi senki a kutyát.
2022. ápr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként nálunk is kb minden füves területre ki van téve hogy kutyát odavinni tilos, nem sűrűn érdekel senkit.


Amúgy annyiszor láttam már éjjel hogy a macskák a homokozókat wc-nek használják, a lakók meg fel vannak háborodva hogy ki viszi oda a kutyáját. Senki bakker, csak talán lehet nem kéne kiengedni a macskát városban.

2022. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a táblát úgy kéne kitenni, hogy "Kutyát a parkban sétáltatni bunkóknak tilos!"

Én mindig összeszedem a kutyám után, de azt vettem észre, hogy leginkább azok nem szokták, akiknek ilyen amstaff meg hasonló dögjük van, a tipikus kopasz barmok.

2022. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád gyerek-barát akkor miért is ne sétálhatnál vele arra,ha nincs ott tábla..

Ahol játszótér van ott gyerek is.Ahol gyerek van ott neked is és a szülőknek is elég rugalmasnak kell lenni.

Nekik tolerálni kell,hogy a gyerekek körül kutya van - tehát akár a kutya megeshet,hogy közel is megy hozzájuk,neked pedig azt,hogy a gyerekek meg fogják közelíteni a kutyát.

Ha ez bármelyik félnek probléma akkor tisztes távolságot illik tartani.

És mivel ott játszótér van gyerekeknek (homokozó és hinta is annak számít akkor is,ha nincs elkerítve.régen sose volt..),nem futtató így természetesen te leszel az aki arrébb megy a kutyával.Így elkerülhető,hogy ne is kerüljön oda egy "kutyát bevinni tilos" tábla.


Itt is így volt,sokáig nem volt a parkban tábla,aztán nem tudta sok ember,hogy hol a határ.Na meg oda vitte a kutyát a gyerekek közelebe,de senki ne érintse meg a szent állatot.Kaptak egy táblát,azóta nem jár be kutya,ha nekik így jobb lett.. 👍🏻

2022. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!