Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás közbe felszokt...

Kutyasétáltatás közbe felszoktátok szedni a kutyakakit?

Figyelt kérdés
Sok embert làtok aki ott hagyja

2022. márc. 28. 22:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Városban, parkokban, forgalmasabb helyeken persze. Szántóföldön, ártéri erdőben nem.
2022. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert városban sosem sétálunk. (A város legszélén lakunk) Ha véletlenül mégis, előtte elvégzi általában a dolgát. Ennek ellenére hordok magamnál zacsit.
2022. márc. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%

Persze hogy fel szoktam. Nem vagyok saját magam ellensége, nem akarok a következő alkalommal belelépni :D

Már csak emiatt sem értem azokat akik otthagyják. Nap mint nap járnak ugyanarra a kutyával, őket nem zavarja ha tiszta szr lesz a cipőjük és behordják a lakásba?

Sokkal egyszerűbb egy zacskóval felszedni, mint utána otthon a cipőjükről súrolgatni.

2022. márc. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, néha másé kutyáét is :D Ha az enyém pont olyan helyre kakil, ahol valaki ott hagyta a kutya kakát felveszem egybe a kettőt.
2022. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Maya Bunnyheart ***** válasza:
89%
Az esetek 98%ban felszedem, de ha bemegy egy bokorba kakálni akkor nem mászom be utána, illetve ha hasmenése van (nagyon ritkán) akkor amennyit tudok felszedek a többit meg leöntöm vízzel vagy szórok rá homokot.
2022. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Mindig felszoktam. De amúgy tény, hogy rengetegen otthagyják. Én egy park mellett élek, ahol van játszótér is, de közvetlen mellette kutyafuttató is. Ebből kifolyólag rengeteg kutya és gyerek van a parkban, elég népszerű. De így is, annyi ember képes otthagyni a kutyakakit. Mindig átsétálok a parkon a kutyámmal, és mindig hagyom a kutyámat a füves részeken szaglászni, de minden egyes lépésnél vigyázni kell, hogy ne lépj bele a kakiba. Szörnyű, hogy az emberek még az ilyen forgalmas helyeken sem képesek felszedni, ahol rengeteg ember, kisgyerek van.
2022. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
10%

kchhhhhhh,soha nem szedem fel.

Gyerökök,15-20 éve ez agyerünkszedjünkkutyakakit mozgalom sehol nem volt, még sem halt ki az emberiség, a kutyák akkor is felnőttek,és meghaltak, ment az élet a maga módján.

Az a baj a mai modern,eu liberális világgal, hogy már nem tudják a jólétben milyen baromságokat tanítsanak meg az embereknek,vagyis szocializálják őket.

Kóbor állatok kakija a városban ugyanúgy megmarad,madarak kakija szintén.

Hagyjuk már ezt a pár éve kialakult szedösszekaki mozgalmat.

2022. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%

7, a magadfajta miatt tartják sokan unintelligens gyökérnek a vidékieket.


Egy másik vidéki

2022. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert séta közben valami okból kifolyólag sosem kakil a kutyám, csak otthon. Pisivel is javarészt ugyanígy van, pedig hosszabb sétára is szoktunk menni. Ha kakilna, alap, hogy felszedném. Vidéki vagyok.
2022. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Szedje fel az akinek a kutyája szarta. Ha nem teszi, akkor erre a kötelességére emlékeztetni kell. (a kutyát nem, az tudja, hogy ha szarni kell, szarni kell, de a gazda ne szarjon már bele mindenbe)
2022. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!