Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen elterjedt dolog...

Miért ilyen elterjedt dolog kutyát ágyba felengedni?

Figyelt kérdés

Látom fb csoportokban, hogy mindenki felengedni a kutyáját de nálunk pl. ez nagyon ritkán fordulhat elő és maguktól le is mennek mert tudják, hogy az ágy az szent no go zóna. Nagyon nem higénikus, ráadásul a folyamatos fel-le ugrálás nem tesz jót nekik. Na meg a tisztelet, határok, ha oda kell adni ismerősnek hogy vigyázzon rá milyen ciki már hogy felmegy az ágyba...

Nekem az esne nehezemre ha fel kéne engednem, másoknak miért nehéz megtanítani a kutyát hogy van saját ágyuk?

Ez valami spórolás, hogy ne kelljen kutyaágyat venni?



2022. ápr. 27. 20:54
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
78%
És neked ez miért fáj? Nem mindegy neked ki hogy neveli a saját kutyáját? Az enyém is velem alszik, de ha akar átmegy a saját ágyába, mert képzeld van neki! Nem spóroltam rajta. Nem hiszem hogy egy yorkie fog az ágyamból kitúrni. A kutyás barátaimnál meg ha volt, náluk is ágyban aludt, mert az illető kutyái is ott aludtak.
2022. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%
Van nekünk is kutyágyunk, meg van egy olyan fotel amit szinte kizárólag a kutya használ. De ennek ellenére ha fel szeretne jönni, akkor annak nagyon örülünk. Nálunk a kutya családtag.
2022. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem spórolás.

Nálunk a kutyának van ágya és nem igazán engedjük fel az ágyba.

De ha feljön azért, mert akkor tudunk együtt filmezni kutyával vagy kicsit meglehet ölelgetni a kutyát.

2022. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem spórolás, van saját ágyuk is, de jobban szeretem, ha hozzám bújva alszanak. Yorkik, nem hullik a szőrük és rendszeresen fürdetve vannak, az ágyneműt kéthetente mosom. Higiéniai szempontból semmilyen problémát nem vettem észre. Nem a kutyától lesz valakinek rossz a higiéniája/rendetlen az élettere.
2022. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim válasza:
78%

"Nekem az esne nehezemre ha fel kéne engednem, másoknak miért nehéz megtanítani a kutyát hogy van saját ágyuk?"


Komolyan sajnállak, hogy annyira ingerszegény az életed, hogy másoknak szeretnéd megszabni, hogy hol alhat a kutyájuk. Segítek: amíg nem a te ágyadra fekszik, addig semmi közöd hozzá.

2022. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
65%
Mindkettő velünk alszik. A yorkie a fejünknél, a corgi a lábunknál, vagy közöttünk. Hiányozna is ha nem itt lennének... Az első szelet rántotthús is az övéké, családtagok...
2022. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Nálunk családtagok abszolút. Akkor is szerintem ez teljesen felesleges, hogy felmenjen az ágyba főleg ha van neki saját. Nálunk tiszta szőr meg homok lenne az ágy, nem tudnék belefeküdni jóérzéssel. Engem nem zavar másmit csinál, csak próbálom megérteni.
2022. ápr. 27. 21:07
 8/57 anonim válasza:
71%
" Nálunk tiszta szőr meg homok lenne az ágy, nem tudnék belefeküdni jóérzéssel." Attól mert nálatok retkes a kutya, illetve nagyon hullik a szőre, még másnál nincs így.
2022. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
73%
Nekem jólesik a kiskutyám közelsége, mikor coviddal feküdtem itthon egy hétig és hozzám bújt, rögtön jobban lettem kicsit. Mellettem feküdt, és minden mozgásomra reagált. #1.
2022. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
Mennyi yorkies van itt :D amúgy őket pont megértem kicsit, mert olyan aprók lábnál nem sok vizet zavarhatnak. Inkább a nagyobb testűeket furcsállom, bár a kicsik meg közelebb vannak a földhöz mondjuk.
2022. ápr. 27. 21:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!