Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szobatiszta még...

Miért nem szobatiszta még mindig? Bővebben lent

Figyelt kérdés

a 9hónapos yorkim szobatiszta, 6kor,14:30kor,18kor,21:15kor viszem le kibírja az éjszakát is ...csak néha van becsúszás

de egy nap egyszer olyan 10körül ha otthon vagyunk ha nem bepisil...nem tudom 14:30nál hamarabb levinni ekkor érek haza, de az éjszakát kibírja...:S

sok mindent próbáltunk már belenyomom az orrát utána....stb.

nem akarom h megint visszatérjünk a pelusra

segítsetek


2010. szept. 16. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomd bele az orrát, légyszi :(
2010. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem így kell, de miért vállalsz kutyát ha nem olvasol utána?
2010. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

utána olvastam, kb fél évet mielőtt megkaptam

de sznvedünk vele mindent kipróbáltunk,de már 9hónapos...mit csináljak?

2010. szept. 16. 20:58
 4/7 anonim ***** válasza:

ha 9 hónaposan nem szobatisza, akkor szerintem baj van a kutyával... Nem tudom mit mondjak, próbáld minél többször levinni, én óránként vittem le, és mindig hatalmas dicséret és jutifalat ha csinált valamit. Ha besikerült otthopn, szidás és sértődés.

De gondolom ezeket már te is kipróbáltad, talán vizsgáltasd ki a kutyust, sztem ennyi idő alatt meg kellett volna tanulja, még ha nem is kínlódtál volna vele

2010. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked Jan Fennell: Hallgassunk a kutyánkra című könyvét.
2010. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mit eszik???? Az enyémet sehogyse tudtam szobatisztaságra nevelni, amig konzervet kapott, mert annyi viz van benne, hogy óránként 3szor pisilt tőle. A száraztáp egycsapásra megoldota a gondot.
2010. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megoldotta
2010. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!