Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az egy nap...

Mit gondoltok az egy nap koplalásról?

Figyelt kérdés

Láttam pár helyen hogy ajánlják. Ti csináljátok a kutyával, illetve milyen gyakran ha igen?

Nekem nincs hozzá szívem, estére így is olyan mint aki már napok óta nem kapott kaját


2022. máj. 1. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánat. Tehát én NEM vonom meg tőle a kaját.
2022. máj. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk állatorvos ajánlotta. Jó minőségű kaját kap a kutyám, ezt hozzátenném, meg se kottyan neki az egy nap kihagyás hetente -mondjuk kérni se szokta az ételt.
2022. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az oktató ajánlotta a kutyasuliban, pontosabban megemlítette, hogy ezt is lehet csinálni, mert a farkasok vagy más hasonló ragadozók sem jutnak minden nap élelemhez, tehát teljesen természetes nekik, ha néha 1-1 nap kimarad. Nyilván nem arról van szó, hogy minden másnap kap enni a kutya, hanem arról, hogy hetente vagy kéthetente egy nap kimarad. Nem mondom hogy ettől aztán brutál egészséges kutyád lesz, de nem is árt neki.

Mi nem szoktunk így tudatosan kihagyni etetést, de lehet hogy érdemes lenne. Én a helyedben megkérdezném erről az állatorvost is, hátha ő is tud valami okosat mondani. Biztos függ attól is, hogy egyébként milyen táppal és milyen gyakran eteted a kutyád, mi pl. csak napi egyszer adunk neki este, amikor már nem rohangál annyit.

2022. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!