Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szisztok rendelkeztek tapaszta...

Szisztok rendelkeztek tapasztalattal a koplalásról? Én is le szeretnék fogyni nagyjából nyár elejére. 7 kilótól szeretnék megszabadúlni.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a legegészségesebb módszer de más módját nem látom. A szüleim szerint nincs mit leadnom de ezt csak azért mondják mert mindig bő ruhákat hordok és így nem látják amit én ezért nem értenék meg ha diétázni akarnák vagy bármi szóval így ez nem lehetséges. Esetleg tudtok tippetek hogy hogyan tudnák mégis leadni 7 kilót? Emellett edzenék is keveset. Ma elkezdtem ezt a koplalást és igazából eddig jól bírom úgymond meg nem is vagyok különösebben éhes... Ma öszvisz 5-6 kis kekszet és egy kockasajtot ettem, és 1 liter vizet ittam. Mozogtam is itthon egy kicsikét ugrókötél, plank, felülés, kitörés ilyesmik... Szerintetek mennyi idő lenne mire leadom a feleslegemet? Rendelkeztek tapasztalattal ebben aki hasonlóan fogyott neki mennyi időbe telt ennyi és 1 hét vagy hónap alatt mennyit fogyott?

2021. jan. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha le szeretnél fogyni, akkor azt ne koplalással csináld! (Tapasztalat) Nem éri meg! Én a mai napig bánom az egészet. Komoly problémákat okozhat. Ha tényleg nagyon szeretnél fogyni elég ha kalória deficitben leszel! Nem kell hozzá koplalnod. Az interneten már fent vannak különböző kalkulátorok ott simán ki tudod számolni hogy mennyit kell enned hogy egészségesen fogyj. Kérlek ezt a koplalást most fejezzd be!
2021. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy 7 kgot leadj nyárig még csak diétáznod sem kell. Elég kicsit jobban odafigyelsz az étkezésedre, egészségesebb kajákat, köreteket, nasikat választasz. Szerintem ez ellen a szüleidnek sem lehet kifogása.

De koplalni semmiképpen ne koplalj, a kétszerese fog visszajönni miután abbahagyod.

2021. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással 7 kilót maximum egy hónap alatt leadsz, nem nyar elejéig. Nyar elejéig 7 kiló lassú fogyásnak számít, ahogy írták előttem, ahhoz ég csak meg sem kell erőltetni magad. Azért a magasságodra kíváncsi lennék, szerintem nem véletlen mondják a szüleid, hogy nem kell fogynod.
2021. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
164 cm és 57-58 kg vagyok. Nem azt mondom hogy egyszálbél lány,de nem is nagyon elhízott vagyok. Egyszerűen feljött rám pár plusz kiló amit szeretnék leadni de a szüleim szerint nem szép ha egy lányon nincs felesleg ezért mondjál hogy nem szeretnék ha fogynák.
2021. jan. 6. 07:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előtted szóló vagyok, 165 cm és szintén 57-58 kg :) Ilyen adatokkal nem fogyni kell, hanem izmot építeni, formásodni. Azért nem tetszel magadnak, mert plötyi vagy, nincs formád, mert azt az izom adja. Tudom, mert velem pont ugyanez volt. Most már háromnegyed éve kb. hogy 1500-1800 kalóriát eszek egy nap és edzek mellette, rengeteget formásodtam, a hasam laposabb, derekam vékonyabb, combjaim és fenekem feszesebbek lettek. Pedig a mérleg ugyanannyit mutat.
2021. jan. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg lenne tipped hogy hogyan tudnák nekikezdeni? Miket egyek mennyit és hogy edzek stb. hogy tetszek magamnak? Igazából tényleg nem a súlyommal van bajom hanem azzal hogy van egy kicsike pocakom és a combjaim is eléggé nagyon amit nyárra el szeretnék tűntetni...
2021. jan. 6. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
koplalással max hízni tudsz meg az egészségedet tönkretenni
2021. jan. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!