Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belehalhat a kutya ivartalanít...

Belehalhat a kutya ivartalanításba?

Figyelt kérdés
Ma 9:00kor vittük a Jack Russel 4eves fiú kutyánkat ivartalanítás. Nagyon félős kutyus, még csak az asztalra tettek fel, már úgy remegett mintha vért vettek volna tőle. Most jöttünk haza délután kell érte menni, de már bánom hogy elvittuk, félek hogy annyira fél hogy bele hal vagy valami balul sul el:((((((((

2022. máj. 9. 10:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
8as nagyon köszi! :) és 9es egyáltalán nem vagyok parázos típus, most ilyetem meg emiatt, amikor beadtuk akkor egyáltalán nem féltem. Három kutyám van a másik kettő soha nem fél semmitől. A Jack Russel-em egyszerűen ilyen🤷‍♀️ Köszönöm a válaszokat délután írok hogy hogy van 😊
2022. máj. 9. 12:09
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok srácok! Ez gyorsabb volt mint hittem.😅 Most fogunk menni a kutyánkért. Minden rendben van vele! :))))
2022. máj. 9. 12:21
 13/14 anonim ***** válasza:
78%

Örülök hogy rendben van, gondoltam hogy nem lesz baj :)

Rengeteg ivartalanítás történik országszerte nap mint nap, és ahhoz képest elenyésző az ezzel kapcsolatos halálesetek száma.

2022. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
Az ivartalanítás helyes cselekedet..Így a kutyus 1-2 évvel is tovább élhet..
2022. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!