Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Natsu név jó egy Japán...

A Natsu név jó egy Japán akitának?

Figyelt kérdés
A Natsu nyarat jelent, ami szerintem elég jól illik egy szép vörös akitához, ti mit gondoltok?

2022. máj. 12. 21:41
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem vmi jó név. Legyen Dzsekszon inkább.
2022. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon aranyos név. :)
2022. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Fiú kutyus lesz
2022. máj. 13. 15:43
 24/26 A kérdező kommentje:

#18:


Anime rajongó vagyok, de egyáltalán nem ezért akarok Japán akitát, Nagyon megtetszett ez a kutyafajta, és eredetileg Stan lett volna a neve, anyukám hívta fel a figyelmemet arra hogy a Japán Akitáknak általába japán neveket adnak, aztán utána úgy voltam vele hogy akkor más nevet keresek neki, majd aztán jött a Natsu név ami nekem személy szerint nagyon tetszik, és egy japán akitához nagyon is illik egy ilyen név, ehhez az animéknek semmi köze nincs, max annyi hogy animéből jött az íhlet...

2022. máj. 13. 15:49
 25/26 A kérdező kommentje:

#17:


Nem, akkor is Natsu lenne, csak szimplán kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről a névről

2022. máj. 13. 15:50
 26/26 anonim válasza:
57%
Igen passzol hozzá a Natsu név. Nagyon dallamosan cseng... nekem is akitám van de ő fehér két hónapja van velem és ő az Akiko nevet kapta
2022. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!