Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék lehet ez a kiskutya? (kép lent)

Figyelt kérdés

Utcán találták, örökbe fogadták, voltak már orvosnál is vele, de nem nagyon tudta megmondani:D Tanakodtunk, én valami vérebre tippeltem, de a kis pofija nem nyomott.

Sajnos csak ez az 1 kép róla, ami jó, segítségül leírom, hogy hátulnézetből kicsit "boxeres", vagy "bulldogos" a lába (értem ezalatt, hogy kicsit "O" formájú, és nagyon izmos)

7 hetes a csöppség:)

Kép:

[link]

(ha nem működne az előbbi link: [link] )


Előre is köszi!:)


2010. szept. 17. 16:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát,igy nem valami sokat látni belőle,a feje valamire nagyon hasonlit de most nem jut eszembe xD
2010. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Még valami:

Ugyan a vérebekhez hasonló a fara, de nem lejt.

És még valami: szerintetek mekkora lesz?

2010. szept. 17. 16:45
 3/17 anonim ***** válasza:
Palotapincsi. :((
2010. szept. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már valahol láttam ilyen fajtát...vagy...nemtom:(


De nagyon aranyos!!^^

2010. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ÉN ebből aképből meg nem mondom neked milyen fajták lehetnek benne!!Azt sem lehet láttni,hogy hússzúkás vagy rövid az orra.

Az,hogy mekkora lesz,meg főleg nem tudom megmondani egy FEJről készült képről ahol látni kéne a lábait emg a mancsát,de még úgy se lehet biztosra megmondani főleg,hogy egy kép sokat tud torzítani,de így még annyira se tudnám megmondani neked.MEGBOCSÁSS!!


Minden esetre nagyon aranyos.

2010. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%
Rottweiler nem lehet? :S Én ahhoz hasonlítanám. Első kép alapján.
2010. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon pici ahhoz, hogy meglehessen állapítani. Sokat változik még. Szerintem hasonlít a labradorhoz, de mint mondtam ez változhat. Mikor az én keverék kutyusom volt pici, váltig állították, hogy németjuhász és tacskó keverék. Már 7 hónapos, de még mindig találgatunk. Tippelni mindig lehet, de ha nem láttad a szüleit, szerintem 100%-ra sosem tudod meg, de sok sikert. :)

Hátha valaki jobban felismer benne valami fajtát.

2010. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Mint írtam az orra nem nyomott, hanem hosszúkás.

Ja, és drótszőrű:)

2010. szept. 17. 16:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

háhá, de cuki :)

szerintem ő ilyen keverék-keverék :D

2010. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem olyan mintha valamennyi német juhász lenne benne, és szerintem jó középtermetű, de inkább nagy kutyus lesz. Vérebre nem tudom hasonlítani, de mindenesetre nagyon tündéri, mindegy kik a szülők, jól sikerült kis kölyök. Az állatorvosnak tudnia kell, hogy mégis milyen termetű lesz belőle körülbelül.
2010. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!