Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék lehet ez a kiskutya? (kép lent)

Figyelt kérdés

Utcán találták, örökbe fogadták, voltak már orvosnál is vele, de nem nagyon tudta megmondani:D Tanakodtunk, én valami vérebre tippeltem, de a kis pofija nem nyomott.

Sajnos csak ez az 1 kép róla, ami jó, segítségül leírom, hogy hátulnézetből kicsit "boxeres", vagy "bulldogos" a lába (értem ezalatt, hogy kicsit "O" formájú, és nagyon izmos)

7 hetes a csöppség:)

Kép:

[link]

(ha nem működne az előbbi link: [link] )


Előre is köszi!:)


2010. szept. 17. 16:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nagyon aranyos:) Szerintem Tacskó is lehet benne... nekem egyből arra hasonlított. Esetleg valami terrier féleség? A mancsai milyenek? Ha a testéhez képest nagyok akkor közepes vagy nagy testű lesz azt hallottam.... Minden esetre nagyon édes:)
2010. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
roti 1000% h nem-.- de viszont nagyon cuki:)xD:):D
2010. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
a neten látam egy palota pincsi-lablador-tacsi keverék kölyköt és pont igy nézett ki ugyhogy szerintem a fentiek közül semmi nincs benne inkább tacsi-pincsi-labi keverék jah és kis-közepes testü lesz kb.nagyon aranyos :D sok sikert hozzá
2010. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi szépen a választ!:)
2010. szept. 18. 21:18
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
golden retriever, labrador szerintem.
2010. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagynak ígérkezik ez a kutyuska, de legalább közepesnek...mert valami kis németjuhászos beütés biztos van benne. Bárcsak látnánk a mancsocskáját, abból sok mindent meg lehet állapítani.

Én nem látok benne labradort, az enyém az, és nem hasonlított pici korában erre, de persze nincs kizárva.

2010. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

A mancsai nőttek, most nagyjából úgy néz ki, hogy hosszába is nőtt, a válla és a mellkasa kiszélesedett, és a mellső mancsai és lábszárai vastagok, erősek lettek. A mellső mancsai elég nagyok. A hátsókon nincs még túl sok változás (persze arányos nőtt, de azok nem annyira vastagok, mint a mellsők). Reméljük, hogy azért arányos formája lesz:D

2010. okt. 4. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!