Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A suliba találtam egy kóbor...

A suliba találtam egy kóbor fajtiszta foxit. Hazavittem, megsajnáltam. Hogyan gondozzam?

Figyelt kérdés
A hatodikosok ott rugdosták szegénykémet, gondolom hazaviszem. Ma lett lenyírva a nagy szőre, meg megfürdetve kozmetikusnál. A kozmetikus azt mondta, hogy ez egy fajtiszta foxi. Megnézte a fogait, és azt mondta hogy kitűnő a harapása, valamint jó a ph- mittudoménmi érteke, meg kb 1 éves. (tényleg nagyon szép fehérek a fogai). Játékos, aktív, nagyon barátságos. Most a mamimnál van. Mit vegyek neki? Csipogó? Hámon sétáltassam, vagy "nyakörvösen"?
2010. szept. 17. 19:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

jujjj:Smiért rudgosták??

amugy szerintem nézz szét valami foxis netes oldalon

2010. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

figyelj, lehet hogy valaki keresi. Nagyon szép tőled, amit tettél de lehet, hogy hiányzik valakinek.

Ha valaki jelentkezik, hogy az övé akkor el kell kérni az oltási könyvét és valami féle bizonyitékot (mondjuk fényképet)

Egyébként én a hámot szeretem. Jól lehet futni vele.

Csipogt ne vegyél, mert az őrületbe fogja kergetni a mamádat.

2010. szept. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Oksi, nagyon köszönöm.

De már több hete ott kódorgott a suli körül! Tiszta csimbók volt a szőre. :(

2010. szept. 17. 19:14
 4/23 anonim ***** válasza:

lE A KALAPPAL! NAGYON SZÉP TÖLED!

Egy egész iskolából csak neked jutott eszedbe, hogy segíts.

Szomorú, hogy ilyen megtörténhet. Vidd be öt egy állatmenhelyre vagy Álatorvoshoz, ott letudják olvasni a chipét (ha van)

Lehet, hogy valakinek fáj a szive érte.

2010. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nincs chipe, kitapogatta direkt a kozmetikus.

írjatok amit csak tudtok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. szept. 17. 19:24
 6/23 anonim ***** válasza:

hát szegényke lehet, hogy rég óta kóborolt.

Igen, lehet hogy kidobták, de lehet hogy nagyon sír érte valaki és az illető aranyba fogja foglalni a nevedet.

Ha itt megmondod nekem, vagy elküldöd emailben, hol találtad és van-e ismertető jegye megnézem Neked egy adatbázisban.

Én azért arra kérnélek tegyél egy próbát. Ez is része a nemes cselekedetnek.

Egyébként a szüleid büszkék lehetnek rád.

2010. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
a kozmetikus nem tudja kitapogatni,csak chipleolvasóval lehetséges
2010. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
hol laksz? nekem is eltünt egy éves foxim
2010. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
kiskunhalason lakok
2010. szept. 17. 19:59
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát szép dolog hogy hazavitted,csak hát mit szóltak hozzá a szüleid?Én nmagyon szertenék kutyát,de ha hazahozom a szüleim keresztbe bekapnak,mert ők nem szeretnék ha lenne kutyám....És ha valaki keresi tényleg?Bár ennyi ideje ha már ott kóborolt nem hiszem,de hátha.Meg kicsit utánakellett volna járnod hogy hogy tartsd mielött hazaviszed.Én mégha a szomszéd macskákat is megetetem(a saját macskám tápjával(mert a szomszéd nem ad nekik enni :/)a mamám már akkor mondja hogy adjon nekik a gazdájuk!meg ilyenek.Irigyellek hogy tarthatsz kutyát...És én a hámot jobban ajánlanám.
2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!