Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A suliba találtam egy kóbor...

A suliba találtam egy kóbor fajtiszta foxit. Hazavittem, megsajnáltam. Hogyan gondozzam?

Figyelt kérdés
A hatodikosok ott rugdosták szegénykémet, gondolom hazaviszem. Ma lett lenyírva a nagy szőre, meg megfürdetve kozmetikusnál. A kozmetikus azt mondta, hogy ez egy fajtiszta foxi. Megnézte a fogait, és azt mondta hogy kitűnő a harapása, valamint jó a ph- mittudoménmi érteke, meg kb 1 éves. (tényleg nagyon szép fehérek a fogai). Játékos, aktív, nagyon barátságos. Most a mamimnál van. Mit vegyek neki? Csipogó? Hámon sétáltassam, vagy "nyakörvösen"?
2010. szept. 17. 19:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"hol laksz? nekem is eltünt egy éves foxim


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-17 19:43"



Figyelj, hidd el, hogy nem számít, hogy hjol laktok. Ha megijed valamitől, elképesztő távolságokra tud elszaladni, főleg, ha napokon, heteken át kóborol. Nem beszélve arról, ha valaki egyszer már meglátta, pl. kocsiba rakta és hazavitte tegyük fel, kb. 30-40 km-re (manapság nem ritka az ilyen nagy távú ingázás) és a kutya tőle is megszökött. Pár éve Szilveszter után egy érdi kutyát valahol Győr környékén találtak meg.

Szóval ne add fel, akármilyen messze van a tiédhez hasonló talált kutya, az bizony lehet a tiéd!

2010. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
am láttam ma a menhelyen egy foxi kutyust, fajtatiszta
2010. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Utolsó elöttinek irnám . Én is érdi vagyok mikkor felmentem pestre láttam 1 kutyát érd alsón mire visszaértem már meg volt halva szegény mert valami beteges idióta a lábára rakott vagy rakétát vagy petárdát és elvérzett én hívtam a mentőket mert mást nem tudtam hívni kijöttek és elviték utána már nem tudom mi lett vele . De mikkor mentem haza rengetegen voltak Érd alsón és senki se tett semmit szal ennyit érdről
2010. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!