Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le kutyámat...

Hogyan szoktassam le kutyámat más kutyák megugatásáról?

Figyelt kérdés

Van egy 6.5 hónapos mudi szuka kutyusom. Egy nagyon okos inteligens szeretni való kutya. Semmilyen problémám ezen kívül nincs vele. De ha meg lát egy másik kutyát (a szomszéd kutyán kívül) teljesen bevadul.

-Járunk kutya suliba, nem segített.

-Figyelem elterelés kajával 2 hónapon keresztül nem segítettnem segített.

Leszidás, dicséret nem segített.


A pofámról ég a bör ha a városban elkezdi ezt a viselkedést.

SEGÍSETEK !!!


2010. szept. 17. 19:12
 1/5 A kérdező kommentje:
S.O.S.
2010. szept. 17. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Dehát ez nem probléma :) Természetes reakció. Egyébként pedig tarts két kutyát és vidd többet kutyák közelébe, akkor majd befejezi :)
2010. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én egyszer a Népszigeti honlapján olvastam, hogy azt tanácsolták, hogy ilyenkor lekell spriccelni vízzel a kutyát! De a póráz két végénbe is volt, hogy olyan nyakörve volt, hogy ha ugatott más kutyákra az utcán séta közben, egyszerűen lespriccolta a nyakörv. Szerintem egy próbát megér.
2010. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sincs semmi gond ezzel.Azért ugatja őket,mert idegen kutyák.Inkább te változtass a felfogásodon,és akkor nem fogsz szégyenkezni.Ne fojtsd le természetes ösztöneit.
2010. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg a kutyasuliban erőltesd a közömbösítést. Nekem ez bevállt. A saját kuytám már engedi meg szagoltatni magát :)
2010. szept. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!