Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám?

Eltűnt a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy 6éves kan tacskóról van szó.

Faluban élek és van egy nagy kertem ide szoktam kiengedni őt ugymond ez a séta. Mindig póráz nélkül megyünk és általában az év összes napjában ha idő engedi.

Viszont ilyet még sosem csinált hogy csak úgy eltűnt. Hangját sem hallottam hogyha esetleg valami bajba lett volna. Egyszer-kétszer előfordult hogy valahol elkezdett kaparni és amiatt nem jött volna de ilyen sokáig még sosem.

Nagyon aggódom. Szerintetek elmehetet másfele? Vagy valami baja eshetett?



2022. jún. 1. 20:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj és kezd el keresni!?!?!?!?!?!?!
2022. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést, díjnyertes:


"Nagyon aggódom. Szerintetek elmehetet másfele? Vagy valami baja eshetett?"

2022. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Egy órája kerestem de semmi.
2022. jún. 1. 20:51
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

De kedves kérdező, ezt a buta kérdést hogy szerintünk elmehetett - e.


Hát persze hogy elment!!!!!!!


Még nincs tök sötét, menj ki és keresd még!

2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudjuk milyen környezetben laksz, mi van a telken kívül?
2022. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Körölüttünk van búza mező, egy magas füves rész és ugye a kertszomszédok.
2022. jún. 1. 20:55
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy elszökik, ha egyszer nem sétáltatod normálisan, nem fárad el (feltéve hogy nem akkora a kerted hogy kilómétereket tudj sétálni a kutyával, de nem hiszem), nem érik ingerek. Nem tudjuk hogy milyen a kerted, hogy hova mehetett. Szólj a szomszédoknak, hátha látták, meg hogy figyeljenek. Facebookra is tehetsz ki posztot. Reméljük meglesz, de nem nagyon tudunk segíteni. Ott próbálj várni rá, ahol eltűnt.
2022. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

És mivel lehet, erősen esélyes hogy ELTÉVEDT ezért 10, 5 percenként akár éjszaka, hajnalban menj ki és kiálltsd bele a messzeségbe a nevét!


Hogy hallja az irányt merre van az otthona!

2022. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Igazából nagy területről van szó csak így nyárára jobban benő mindent a növényzet így nehezebb észre venni ha bemegy oda. És ezért őzek, nyulak is vannak a környéken.

Kimentem még utoljára hátra a búzamezőig és amikor mentem volna hazafele akkor előkerült szerencsére. Mostantól kezdve gondoskodom róla hogy ez többet ne fordoljun elő. 6éve van meg de még sosem csinált ilyet.

2022. jún. 1. 21:11
 10/32 anonim ***** válasza:
83%

Hiába keresed, mert 15-20 perc alatt már 6-8 kilométerre is eljuthatott egy kutya a kiindulási pontjától.


Nem viccelek én újpesti vagyok és amikor felköltözte vidékről, hoztam magammal a kuvaszomat is mert nem volt hová rakni, hát fél év után rájöttem, hogy jobb lenne neki egy kertes ház.

Meghirdettem, és a 16. kerületből jelentkeztek is érte, kocsival el is vittem, megsirattam, otthagytam (nem mondtam nekik, hol lakom).


Egy hét múlva hívtak, délután hogy a kutya kirámolta a kamrát és megszökött! Másnap reggel ott volt a társasház kapujába!


Ne kérdezzétek hogy talált haza...

2022. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!