Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám?

Eltűnt a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy 6éves kan tacskóról van szó.

Faluban élek és van egy nagy kertem ide szoktam kiengedni őt ugymond ez a séta. Mindig póráz nélkül megyünk és általában az év összes napjában ha idő engedi.

Viszont ilyet még sosem csinált hogy csak úgy eltűnt. Hangját sem hallottam hogyha esetleg valami bajba lett volna. Egyszer-kétszer előfordult hogy valahol elkezdett kaparni és amiatt nem jött volna de ilyen sokáig még sosem.

Nagyon aggódom. Szerintetek elmehetet másfele? Vagy valami baja eshetett?



2022. jún. 1. 20:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok mire kiürülnek a hormonok. Előbb kellett volna gondolkozni, mondjuk 5 évvel.
2022. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyit biztos segit, de a nevelest nem helyettesiti. Ha nem behivhato es o szokni akar, akkor fog is.

Illetve igen, 6 eves mar, lehet semmi nem is fog valtozni, de termeszetesen egeszsegugyi okokbol nem art a megmuttetni.

2022. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!