Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltűnt a kutyám?

Eltűnt a kutyám?

Figyelt kérdés

Egy 6éves kan tacskóról van szó.

Faluban élek és van egy nagy kertem ide szoktam kiengedni őt ugymond ez a séta. Mindig póráz nélkül megyünk és általában az év összes napjában ha idő engedi.

Viszont ilyet még sosem csinált hogy csak úgy eltűnt. Hangját sem hallottam hogyha esetleg valami bajba lett volna. Egyszer-kétszer előfordult hogy valahol elkezdett kaparni és amiatt nem jött volna de ilyen sokáig még sosem.

Nagyon aggódom. Szerintetek elmehetet másfele? Vagy valami baja eshetett?



2022. jún. 1. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%

🤗 Jajj de örülök hogy meglett!!!!


Legyen ez egy hatalmas tanulság!

2022. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
59%

10# Akkor te nem Újpesti vagy, hanem vidéki, valami tanyáról talán, aki feljött a fővárosba pestivé alakulni és emiatt eldobtad a kutyádat.


Fúúú.....

2022. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
36%

Kit érdekel mit gondolsz, nem járunk egymás cipőjébe nem is fogunk! Neked meg még kutyád sincs lefogadom, nem is volt!

Még az embereket se szereted, mert egy nyomi vagy!

2022. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
84%

6 eves a kutya. 6 ev alatt soha nem vitted setlani? Ez azert kemeny.

Miert vagy lusta?


Nekem is tacskom van, annyira imad setalni, alig varja mindig, hogy menjunk, el nem tudom kepzelni, hogy ne menjunk naponta 2x. Mondjuk o benti alapvetoen, de kimehet a kertbe es megis meg van orulve a setaert...vajon miert.

2022. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
13%
14# Érted ugye hogy MINDEN NAP egy HATALMAS kertben sétál a kutyus.
2022. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
93%

16-os, erted ugye, hogy ez edeskeves? Unalmas? Megszokott es keves inger?

Ahh mindegy, kar is magyarazni.

2022. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
8%

Kevés inger 🤦‍♀️🤣


Nyuszik, őzek, tücskök bogarak huhh.... Igen, néhány büdös autó hiányzik biztosan. Hagyjuk.

2022. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%

Probalj mar meg te 18-as mindig ugyanott lenni, egesz eletedben. Mashova nem mehetsz, csak azon a bizonyos meretu teruleten mozoghatsz.


Ez rohadt unalmas. Es mellesleg ha a te kertedben nyuszik meg ozek vannak, az veszelyes is 🤣🤣

2022. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjátok már abba a veszekedést fogyatékosok xd
2022. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hirdest meg közösségi oldalakon. Egy ismerősöm kutyája 5 km-rel arrébb találta meg valaki az erdő szélén 5 nap után.
2022. jún. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!