Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a kutyám megevett egy...

SOS a kutyám megevett egy levél 0,5ös xanaxox. Ha különösebb tünetet nem produkál akkor is vigyül el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mennyi volt a levélbe. De különösebb baját nem látom azon kívül hogy kicsit be van lassulva. Jó kedvű meg eszik. Fogalmam sincs honnan lopta. Sajnos már mindenre képes. Polcról leemel dolgokat,szekrényeket nyit. Lesz komolyabb baja tőle vagy mindenképp állatorvoshoz kell vinni?

2022. jún. 14. 13:34
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%

Ja, negyven kg-os , de akkor is marhára kiüti magát napokig kómás lesz még majd. Szegény. Ha belegondolsz neked milyen hatása lenne..akkor egy feleakkora súlyú élőlénynek. Most viszont le lehetne szedni a fogköveit:)

Te figyelj csak ha alszanak és mélyen nem árt sőt KELL a kis fejét úgy hajtani , megemelni!! hogy a nyelve ne csúszhasson vissza mert elzárhatja a légutakat!

Egyik celebünk , aki cuki, két kiskutyája is így pusztult el ..fogkövezés után fogta, lerakta a bejárati ajtó elé azt husss ment dolgozni. :( Mire visszaért mindkettő elpusztult a takarítónő találta meg.


Emeld meg a fejét és hívj fel egy másik orvost is , mit mond! Nekem azért ez nem annyira megnyugtató:(

2022. jún. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%
Én felnőttként 0,25-öst kaptam a 120 kilómra. Amelyik állatorvos azt mondja hogy egy 40 kilós kutyának nem árt meg a 0,5-ösből egy levél, az sarlatán. Vagy az egész trollkodás és csak próbálsz egy jó kis vitát generálni a sztorival. Mondjuk remélem hogy az utóbbi, még ha gyökér dolog is.
2022. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
4%

9

Orvos tudja a dolgát te meg nem.

2022. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
"Nem tudom mennyi volt a levélben" és a doki azt mondja nem baj... Hát érdekes.
2022. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy meg vannak hánytató tabletták az állatorvosnál , gondolom azért nyugodtabb csak mert a műanyag védi a tabikat nem biztos hogy feloldódott benne ugye..de mi van ha igen majd..? A xanax altató is, alva hányni nem jó ómen.. Figyelj oda a nyelvére :(

mit mondott a másik doki?

2022. jún. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
33%
Egy fél algopirin egy macskát elbódít full, az mondjuk 250 mg , bár más hatóanyag, a xanaxban meg van tíz darab ha jól tudom, az mondjuk így mg-ra nem sok, dehát altató is ...
2022. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
69%

A kutya azóta már népdalokat is énekel? Mit csinál? Azért jó kis éjszakád lesz figyelgesd majd ! Rakjál a feje alá párnát emeld meg ha nagyon mélyen alszik! Meg vegyél be te is párat én biztos paráznék:))

Másik orvos mit javasol?

2022. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Tényleg nem trollkérdés. Semmi kedvem vitát szítani csak egyedül vagyok itt vele és kicsit megijedtem. Kérdezte hogy mennyi lehetett benne mondtam h nem tudom de talán nem tei mert a megbontott levél volt elő. Amikor megtaláltam a boxába darabokra volt cincálva. Lehet ezért nem tartotta sos-nek mert mindet nem tudta megenni mert tele volt porral a box egy dbot meg kimentettem még. Másik dokit nem tudom elérni. Ki van kapcsolva a telefonja
2022. jún. 14. 14:15
 19/34 anonim ***** válasza:
18%

Rohadtul unal már ezen az oldalon a napi: "Megevett a kutyám/macskám/aranyhalam... egy csokit, falevelet, Fila papucsut, ... most mi lesz?" kérdések sorozata.


A szakmai válasz pedig: SEMMI baja nem lesz. Alszik egy jót.

2022. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
85%
Teljesen hülyeségnek tartom amit az állatorvosod mondott . Én inkább elvinném egy normálishoz . Simán leállhat akár a mája vagy bármi . És igaza van a többieknek nem dr gyakorira kellene támaszkodni hanem szaladni az orvoshoz és elvinni .
2022. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!