Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS a kutyám megevett egy...

SOS a kutyám megevett egy levél 0,5ös xanaxox. Ha különösebb tünetet nem produkál akkor is vigyül el állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mennyi volt a levélbe. De különösebb baját nem látom azon kívül hogy kicsit be van lassulva. Jó kedvű meg eszik. Fogalmam sincs honnan lopta. Sajnos már mindenre képes. Polcról leemel dolgokat,szekrényeket nyit. Lesz komolyabb baja tőle vagy mindenképp állatorvoshoz kell vinni?

2022. jún. 14. 13:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%

Én egyszer vettem be 2 db sanaxot, teljesen kiütött 12 órára, annyit aludtam tőle.

Ha egy 40 kg-os kutya megeszik egy egész levéllel, ne mondja már senki, hogy az nem veszélyes.

2022. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem játék, még embernél sem. Nem 1 szem gyógyszerről van szó, hogy alszik egyet és semmi baja nem lesz tőle. 40 kiló a kutya, ez olyan, mintha egy 40 kilós gyerek adagolta volna túl magát! Halál ritkán fordul elő xanax túladagolástól, de kómát, vagy maradandó, súlyos agyi károsodást is okozhat. Azonnal orvos kellene!
2022. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
73%

Elküldtem negyed órája egy itteni doki számát ő felveszi. Él-hal értük:)

Majd írd meg légyszi mi volt, lehet az a mázlija hogy nem oldódott fel a műanyag tasak ugye a gyógyszerek körül. Beáll szegény mint a gerely még az is lehet, jobbulást mindenesetre!

2022. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm de zalaegerszegi vagyok. Hivogatom az orvosokat hátha valamelyik fogad. Hánytatni nem érdemes már felszívodott bármennyit is evett meg. Most hívjuk az utolsó orvost aki egerszegi. De eddig érdekes módon semmi baja. Annyi változott hogy a németjuhász sípja most nincs. Nem nagyon akar énekelni meg pattogni. Komótosan elvan
2022. jún. 14. 14:59
 25/34 anonim ***** válasza:
25%

Egy db 0,25-östől is végaludtam mélyen egy 10 órás éjszakát, 50 kilósként.

Te egy beteg állatkínzó vagy, ha nem viszed dokihoz.

2022. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Mellesleg azoknak a válaszolóknak akik szerint állatkínzó vagyok üzenném hogy szerintem jobb életük van mint nekem. Minden szabadidőm a kutyámmal töltöm,folyamatos foglalkozásokra jár,legjobb minőségű ételeket eszi. Egy nagyon boldog kutya,csak sajnos történt egy kis baleset. De most is megpróbálok megtenni mindent érte. Általában már azért is viszem ügyeletre mert rázza a fűlét. Elég gonosz dolog ismeretlenül ítélkezmi
2022. jún. 14. 16:50
 27/34 anonim ***** válasza:
16%
Látta végül orvos?
2022. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes hogy ha már egy fülrázás miatt viszed (helyesen) akkor hogyhogy nem vitted atonnal egy ekkora vészhelyzet esetén.
2022. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Elment végül ügyeletire. Szerencsére nem lett komolyabb baja,kapott egy injekciót hogy felvigye a pulzusát meg májvédő tablettát
2022. jún. 14. 21:37
 30/34 anonim ***** válasza:
87%
Ez jo hir, jobbulast neki.
2022. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!