Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsa ha kutyasétáltatás...

Furcsa ha kutyasétáltatás közben a kutyának külön köszönnek?

Figyelt kérdés

Kezdetben az is furcsa volt számomra, hogy a szembejövő kutyások úgy köszöntek nekem és a kutyusomnak hogy sziasztok, de aztán rájöttem hogy ez okés, végülis ez egy kedves gesztus. De az viszont már nagyon kellemetlen, hogy nekem úgy köszönnek hogy jónapot majd rögtön a kutyanak hogy szia. És elköszönésnél is nekem viszont látásra, a kutyának meg szia.

Ez mással is előfordult?

És ez teljesen normális csak nekem érdekes a helyzet vagy ez azért szokatlan?

Mit gondoltok?:)



2022. júl. 7. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
én is külön szoktam, pont így h jónapot a szomszédnak, a kutyának meg sziasziasziaaa
2022. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Udvariatlanság csak úgy letegezni a kutyát!

:D

2022. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam ismeretlen kutyának köszönni, ha aranyos. A gazdának meg nyilván nem.
2022. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is elég udvariatlan dolog egy kutyát így ismeretlenül letegezni. Azért nem őriztek együtt libát...
2022. júl. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Jajj miért lenne furcsa? Nálunk már messziről megy a Sziaaaaa Jááázmin, én meg max kapok egy hellót. 🤣🤣
2022. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem furcsa volt, ahogy írod még a sziasztok. Az viszont, hogy név szerint külön köszön valaki a kutyámnak még kezdetben sem volt furcsa :D Lehet azért, mert aki már név szerint köszön a kutyámnak, őt már azért jobban ismerjük. A sziasztok köszönést viszont olyan is használja/használhatja akivel először találkozunk, de már megszoktam, így nem furcsa.
2022. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor elmegyek otthonról vagy hazaérek is köszönök a kutyának

Már megtanulta hogy elmenetkor a szia azt jelenti hogy megyek el

:)

Szerintem ez normalis


Ha egy idegen jon velem szemben nem szoktam de ha akit ismerek ugyan ugy koszonok hogy sziasztok

2022. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az rosszabb, amikor a kutyának köszönnek, a gazdinak meg nem. :-)
2022. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Én is elköszönök a macsektól, ha elmegyek otthonról, sőt tudja hogy a "jó cica légy" azt jelenti mindjárt lelépek. És köszönök nek ha hazajöttem, persze már a résnyire nyitott ajtón nyomja is ki a buksiját 🤣


Utcán meg köszönök ja, gazdinak, aztán kutyinak is, ha kis cukorka.

Ha a gazdi paraszt és nem köszön, csak bámul, akor csak az érdeklődő négylábú kap sziát és mosolyt. IJ.

2022. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig köszönök a kutyának is. Ő is élőlény,mint mi.
2022. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!