Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám megette a macskasz...

A kiskutyám megette a macskaszart. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Miért csinált ilyet? Van még valaki, aki már tapasztalt ilyet?
2010. szept. 21. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, sok kutya szokott ilyet csinálni, főleg kölyökkorban. A kakievés utalhat valamilyen vitaminhiányra is, de a legjobb, ha rászólsz, és tudtára adod, hogy ne csinálja.
2010. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már későn vettem észre, hogy megette. Pedig kap táplálékkiegészítőt, vitaminokat, és változatosan etetem. Bár eféle változatossággal, még nem szolgáltam neki. Pfúj!
2010. szept. 21. 11:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezen jót röhögtem, bocsi :D Amúgy nyugi, semmi baja nem lesz tőle, sok állat a saját ürülékét is megeszi, de ha zavar, le lehet róla szoktatni.
2010. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A ragadozó állatok a prédát belestől, szőröstől mindenestől megeszik. Szükségük is an rá, a belek félig emésztett tartalmára. Mi ezt csak táplálékkiegészítővel próbáljuk - úgy, ahogy - pótolni.

A kutya nem tanult etikettet, neki nem undorító semmi, ami természetes anyag. Mi csak azért undorodunk, mert kiskorunkben így tanítottak. a kisdedek is megeszik a tyúxart, ha hozzájutnak..

Amíg macskát nem eszik, addig nincs nagyobb baj! De következetes FÚJ-olással le fogod tudni szoktatni.

2010. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Én kutyám minden este alig várja, hogy a kertbe mehessen /mikor már bezárjuk a tyúkokat/ mit gondolsz miért? hát csirkeszart enni! Évek óta csinálja, semmi baja sincs. Hiába is szólunk rá, nem foglalkozik vele.
2010. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy ez igazi kutyaspecialitás!
2010. szept. 21. 12:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem, max. férget...de ha a cica féregtelenítve van, akkor azt sem:)

Még jó, hogy a macskák undorodnak a saját székletünktől:)

2010. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyabaja lesz tőle!
2010. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Szoktasd le erről, mert amikor megnyalja a kezed vagy szőrét utána akkor a bacik beléd is kerülhetnek amikor megsimogatod. Elég ha csak az arcodhoz érsz, hiába mosol utána kezet. Én nem negedném. Vírusok, FÉRGEK! Elkaphatja, nem vicc!
2010. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Éppen az járt a fejemben, miután észrevettem, hogy, ha ezek után képennyal, én rosszulleszek! Nem is engedtem neki.
2010. szept. 21. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!