Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ölte meg a kutyám a...

Miért ölte meg a kutyám a macskánkat?

Figyelt kérdés

Adott egy nagytestű szuka kutya, alapvetően nyugodt, barátságos és domináns. Ő az egyetlen nagytestű kutyánk a másik kettő kistestű mellett. Ma amikor evett az egyik macskánk valószínűleg odament, amit ő nem nézett jó szemmel és biztos, hogy megharapta, mert már csak arra értem ki, hogy a macska elég csúnya és rövid szenvedés után elhunyt. Tudni kell róla, hogy nagyon rossz körülmények tartották az előző “gazdái”, az én véleményem szerint bántalmazták is, de mióta nálunk van egyszer sem hatott ki az emberekkel, gyerekekkel való kapcsolatára. Amikor elhoztuk a két macskát próbáltam őket összeszoktatni, de a macskák morogtak és odakaptak a kutyáknak. Úgy alapvetően eddig egyszer sem bántotta őket, csak most az étel miatt. Ilyen esetben mit tudok tenni? Hogyan tudnám összeszoktatni a macskával?

Mindettől függetlenül nem hibáztatom a kutyámat, mert sajnos nem mindegyik szereti a macskákat vagy más állatokat.



2022. júl. 11. 16:55
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
14%
Így van
2022. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
14%
Te se örülnél neki
2022. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
36%
Nagy kutya örök veszély a macskára. Ismerek olyat akinek a legjobb haverok voltak a macskusz és a nagykutya. De a kutyus még fiatal volt, játékos. Egy játszós megmozdulással úgy rászorított a mellkasára egy harapással, hogy a cica szegény azonnal meghalt. Ki volt akadva a gazdája mert erre sosem számított volna.
2022. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
45%
Vállalja csak nyugodtan az üzeneteit nyilvánosan, nem kell hisztizni. Nem tetszik? Ne írjon privátot. Ennyi.
2022. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
39%
Bárkinek joga van privát levelezést nyilvánosságra hozni amennyibe ő az egyik fél a levelezésben.
2022. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Egyik szavaddal ütöd a másikat. :)

Vállaljam az üzenetet nyilvánosan, de a következő mondatban Te magad is leírtad, hogy privát üzenetről van szó. :D

Túl okos vagy, én kérek elnézést! :D

2022. júl. 11. 18:00
 27/49 anonim ***** válasza:
62%
Időben kellett volna lépni. Ma caskegy macska, holnap egy gyerek aki vendégségbe érkezik hozzátok. Időben meg kell nevelni, vagy tovább passzolni oda ahol érdemben foglalkoznak a kutyával.
2022. júl. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
68%
Látom menő lepontozni másokat. Na, ide is mehet, jó szórakozást:D
2022. júl. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy passzoljak le egy olyan kutyát akivel kiváló a kapcsolatunk? Semmi pénzért! Én is foglalkozom vele, mielőtt hazahoztam sokat foglalkoztam a témával és utána pedig a kutyával!
2022. júl. 11. 18:04
 30/49 anonim ***** válasza:
74%
Akkor majd viseld a következményeket.
2022. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!