Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát éri meg eladni?

Milyen kutyát éri meg eladni?

Figyelt kérdés

törzskönyv nélkül de fajtatisztát tenyészteni

én francia bulldogra vagy angol bulldogra gondoltam


2010. szept. 21. 15:43
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
91%
dejó, újabb szaporító! -.-' Egyiket se! Ha szereted a kutyád, nem csinálsz ilyet!
2010. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
44%

Mégegy szaporító..

Akkor legalább, ha már ennyira nagyon akarsz ezzel foglalkozni tegyél róla, hogy legalább a kis kutyák egészségesek legyenek, és legalább két törzskönyves kutyapárral kezd, mert akkor nincs esélye annak, hogy betegen szülessenek... ha már nem akarsz törzskönyvet.

2010. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
88%
Pont a 2 leginkább beteges fajta jutott eszedbe.. Nehogy elkezdj szaporítani. Ha tudnád mennyi eladó bulldog van és hogy néznek ki szerencsétlenek a felelőtlen szaporítás miatt...Mintha keverékek lennének.
2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ő a legalkalmasabb . A kereslet az idő múlásával is megfelelő lesz rá. Remekül bírja a rideg tartási körülményeket, ketrecben is tarthatod, nulla mozgással. Táplálékigénye egyenlő a nullával,és garantáltan semmiféle betegségre nem hajlamos.


Ha lesznek kicsik, szólj! Mellesleg, ne provokálj!

2010. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

ha nem sikerülne eladni az se lenne baj megtartanám

én nem vagyok szaporító, az a szaporító akik telepeken tartanak sok kutyát, és azokat pároztatják

2010. szept. 21. 16:01
 6/57 A kérdező kommentje:

törzskönyv azért nem kell mert nem papírt vesznek meg hanem kutyát, és kiállításra amúgy sem viszik, akkor minek?

ha kiállításra kell, akkor vegyenek 10szer ennyiért

amúgy ha nem betegesek a szüleik, akkor biztosan nem lesznek betegesek a kiskutyák sem

2010. szept. 21. 16:02
 7/57 A kérdező kommentje:

árva kutyaából van elég

de itt nem lenne egy árva kutya sem, a többi pedig annyira nem érdekel, hogy örökbefogadjak, persze sajnálom a kóborállatokat de annyira, jobban nem érdekelnek

és ezek a kóborkutyák, nem fajtatiszták, hanem korcsok

2010. szept. 21. 16:05
 8/57 anonim ***** válasza:
20%
Mindig a szaporító vagy,meg ilyen válaszok mindenhova.Szerintem ffrancia bulldog,de én nem nagyon vagyok oda értük..
2010. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
19%
nekem mindegy... a lényeg akkor k tk-s szűrt szülők legyenek, a kicsiket oltsd féregtelenitsd, de szrem ne zet a két problémás, haem inkább valami igénytelen fajtát... a kebbes voltam :).
2010. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:

honnan veszed, hogy a tenyésztőid nem a pénzért csinálják?

talán te is az vagy és ezt mondod?

akkor miért csinálják a tenyésztők ha nem pénzért és miért árulják a kutyáikat olyan drágán?

az én kutyáim is lennének ugyanolyanok, mint a tenyésztőké, csak esetleg akik tenyésztőnek mondják magukat, azok még törzskönyvet is adnak mellé

2010. szept. 21. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!