Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkeressem a gazdáját? IGAZI...

Megkeressem a gazdáját? IGAZI TANÁCSOKAT VÁROK!

Figyelt kérdés
6-7 évvel ezelőtt találtam egy uszkárt. Nemrég még volt gazdája, mert a szőre rövidre volt nyírva. Füle tetovált, de olvashatatlan. Plakátolás, MEOE, Joker uszkár klub nem hozott eredményt. Akor még nem volt, mostmár van internetem. Szerintetek tegyek egy próbát? Hátha azóta is siratják? Hogy legalább megmondjam nekik, hogy él a kutyájuk és jól van? Néha úgy szégyenlem magam, hogy lehet, hogy még ma is siratják. Vagy hagyjam, mert már úgyis elfelejtették és elsiratták?
2010. szept. 23. 09:16
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
09:33 vagyok, nem az előzőnek szántam a választ, hanem 09:28-nak!
2010. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is pont így gondoltam! Csak néha az jutott eszembe, hogy nem jól látom a helyzetet. De akkor meg vagyok nyugodva, köszönöm mégegyszer!
2010. szept. 23. 09:35
 13/25 anonim ***** válasza:
A lényeg h a pasi lezuhan, lakatlan szigeten köt ki, menyasszonya elsiratja, 4 évig él ott, utána rászánja magát h nekivág a tengernek egy tutajon és felveszi egy teherhajó. Akkor derül ki, h ki is ő és h 4 éve halottnak van nyilvánítva, "eltemetve". Visszatér. A menyasszonya közben férjhez ment, és már gyereke is született. Faramuci helyzet volt. Persze szerette, de a megváltozott életébe már nem tudta "visszailleszteni", és szerette a férjét is és persze a már tőle született gyerekét. A film kedvéért elcsattant egy csók, majd az asszony visszament a házba a családjához, emberünk meg beült a kocsijába és elvitorlázott az esőben....
2010. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%

ott írtam utána h bocsánat azt kéőbb olvastam, h akk is megporbálta vissza jutatni...pfff.......

A kérdezőnek meg hagyd tényleg örülj neki h ennyire csodálatos kutyusod van és vigyázz rá továbbra is ennyire:) szerencséje van annak a kutyusnak, hogy ilyen a gazdija:)

2010. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszi a filmet is! (meg a követ, ami leesett a szívemről) :)
2010. szept. 23. 09:37
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Mint gazdi legalább annak örülnék, ha tudnám, hogy jól van a blöki, másrészt meg ő már elfogadott téged gazdájának, kár megbolygatni ezt az egészet. Túl sok idő telt el azóta.
2010. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jó ember lehetsz, nagyon szép tőled hogy befogadtad! Ne legyen lelkiismereti problémád emiatt. Ha te nem fogadod be, talán már nem is élne!
2010. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy kettőn áll a vásár! Te lelkiismeretesen kutattad a gazdit, nem találtad.

Ő kereste-e megfelelő eszközökkel? Nekem többször elkóborolt már a kutyám, és minden eszközt megragadva kerestem (plakátoltam, bemondattam a rádiókban, internetre tettem, hirdetést helyeztem el az újságokban). 3 napon belül meg is lett mindegyik, kivétel nélkül a hirdetéseknek vagy a plakátoknak köszönhetően!


Én úgy gondolom, ha ő is olyan lelkiismeretesen kereste volna a blökit, egymásra találtok! Ha kereste, és mégsem találtatok egymásra, akkor azt az élet hozta így, amiatt pedig senki nem tehető felelőssé!

Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, nagyon szép dolgot tettél, befogadtad, otthont adtál neki, gondozod, szereted.

Ez a legmaximálisabban pozitív dolog, amit tehettél (és még nem is volt tőled elvárható).


További sok örömöt a kuttyhoz!


25/L

2010. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nem, ne kezd el keresni!

Te mindent megtettél, amikor megtaláltad a kutyust.

Ha az akkori családja is ilyen erőkkel kereste volna a kutyát, akkor biztos, hogy egymásra találtatok volna.


Sok idő eltelt, ők nyilván feldolgozták azóta, hogy a kutya eltűnt.

És nem tudhatod, hogy a kutya hogy fog reagálni. Kár lenne megbolygatni a lelkét.


A Számkivetett c. film jó példa erre. Egy ember, aki 4 évre eltűnt, majd visszakerül a régi életébe. És már semmi sem ugyanaz...

Nálad van a legjobb helyen a kutya, és szerintem ne érezz lelkifurdalást.

2010. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek! Legyen szép a napotok!
2010. szept. 23. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!