Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami hatásos fogamzásgátlót...

Valami hatásos fogamzásgátlót vagy szagfedő sprét keresek szuka kutyám számára!? A fogamzàsgátlót csak az állatorvos írhatja fel vagy állatgyógyszertárban is be lehet-e szerezni? Mennyi az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

1 kan és 1 szuka fajtiszta jagd terrier testvérpárnak ( német vadászterrier) vagyunk gazdái amiből a szuka az enyém.

November 10.-én lesznek 1 évesek.

Elég jól egymásra vannak hangolódva és már többször próbáltak aktust létrehozzni, ami ma reggel gondolataim szerint meg is valósult mivel "összeragadtak".

A kan kutyát nem engedik ivartalanítattni mivel nagyon jól vadászik és tartunk tőle, hogy elveszne vagy tompulna ez a képessége amit nem szeretnénk.



2022. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
10%

#17, nagyon cukik vagytok, hogy felnevelt ezek az őzet, rókát, vaddisznók, hogy utána könnyebben kilőhessétek. Ez aztán tisztelet! Hagyjuk. A vadászok mind pszichopaták.


Beteg kutyás történeteket kitalálni meg bárki tud.

2022. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
63%

#18 Nagyon szomorú, hogy a vadászatból ennyit ismersz. Mielőtt ítélkezel érdemes lenne utánanézned, hogy miről is szól a vadászat. Ugyanis az etikus vadászat a túlszaporodott állomány racionális gyérítéséről és a genetikai betegségeket hordozó egyedek kilövéséről szól. Mindkettőre az egészséges vadállomány megőrzése céljából van szükség és köszönőviszonyban sincs az ész nélküli lövöldözéssel, vérontással.

És amit sokan nem tudnak, a vadásztársaságok nagyon sokat tesznek a vadállomány megóvásáért, ugyanis gondoskodnak a vadak szükség szerinti etetéséről, vadkerítések építéséről, erdőterületek és költőhelyek védelméről és megóvásáról, a vadászmesterek, vadőrök ellenőrzik a vadászterületeiket, fellépnek a környezetszennyezés, orvvadászat, illegális tojásgyűjtés ellen. A legtöbb kívülálló csak a legális gyilkolást látja a vadászatban, a pozitív oldaláról meg vagy nem is tudnak vagy hajlamosak elfeledkezni.

2022. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
71%
#21 Ha kitalációnak hiszed, akkor te vagy beteg.
2022. aug. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
12%

#22

Vannak vadász ismerőseim.

Ettől még továbbra is logikusnak tűnik nekem, hogy télen a vadászok nem hagyják éhendögleni a fél erdő élővilágát, különben nem lenne munkájuk.

Nem tudom ez miért ennyire kiakasztó és tagadni való tény.

Öreganyám is etette a tyúkokat mielőtt levágta. Komolyan nem értem miért ennyire vérlázító amit írtam. :D


Továbbra is várom hogy idézd azt a részt, amikor azt írtam hogy a vadászok csakis ész nélkül lövöldöznek. Köszi. :)

2022. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
11%
Látom miről szól a vadászat. Ismerek vadászokat, hallom a "hu de bebasztunk vadászat előtt" sztorikat. Meg a gazda mellől kilőtt kutyákról is rendszeresen hallok. Kaptam már halálos fenyegetést az itteni vadasztol is. És azt is, hogy mennyit költenek egy vadászati kiállításra. És nem, nem változik a véleményem.
2022. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy egyszer láttam egy videót, valami nagyon "állattisztelő" vadász csinálta, kotorékebet beküldik a borz után, majd utánalőnek (a kutya vagy túléli vagy nem, kit érdekel, oké), majd a művelet végén a borz tetemére pöccintik a cigicsikkeket mielőtt elkaparják.

"TiSzTeLeT a VaDnAk" :DDDD

(és ennek az embernek sokan dicsérték a videóit hogy mennyire szereti az állatokat)

2022. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
44%

#24 Mint írtam, a vadászok nem azért vannak, hogy minden vadat lelőjenek. Etetik azért, mert vigyáznak a vadállományra. Mindegyikre, azokra is, amik nem lesznek kilőve.

Egyébként a hozzáállásotok, pedig minimum álszent, hacsak nem vagytok vegetáriánusok, ugyanis a hús, amit megvesztek a boltban ugyanúgy leölt állatok húsa, amiket sz*r körülmények között tartanak és sz*r haláluk van. Csak ugye ha folpackban van, akkor nem szembesülsz ezzel és ez baromi kényelmes álláspont.

Gondolom "öreganyádat" is pszichopatának tartottad, amikor a vasárnapi ebédhez elvágta a tyúk torkát, vagy öregapádat, aki télen leölte a disznót és nagy lelkiismeretfurdalás közepette kanalaztad a húslevest vagy etted a kolbászt.

2022. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
11%
Arról már ne is beszéljünk, hogy a mai napig a legdurvább par force-al képzik. Mert úgy meg van az apport egy nap alatt. Ja, hogy lenne más módszer, csak az hetekig-hónapokig tart, de nem okoz traumát? Nem kell, ti vadászok élvezték az akasztós, folytogatos módszert a kutyákon (is).
2022. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
83%

#26 Amiről te írsz, az nem az etikus vadászat. Vannak sajnos ilyenek is és az a baj, hogy az egész vadásztársadalmat az ilyen horror sztorik után ítélik meg.

A régi iskola nem ilyen. Amiben apám élt az nem erről szólt és ezen keresztül nekem merőben mások a tapasztalataim.

2022. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
0%

#27

Továbbra is várom hogy idézd azt a részt, amikor azt írtam hogy a vadászok csakis ész nélkül lövöldöznek. Köszi. :)

Ahogy azt is, hol neveztem pszichopatának bárkit.

Már nem tudom hányadik irományban kötsz belém, de nem tudod idézni azt amivel gyanúsítgatsz.

Egyébként ráhibáztál, vega vagyok évek óta, és fun fact, ezzel együtt a vadhúst humánusabbnak tartom az ipari tartásból valónál, de attól még nem értem miért kell elájulni attól ha valaki tesz érte hogy jövőre is legyen munkája....

2022. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!