Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami hatásos fogamzásgátlót...

Valami hatásos fogamzásgátlót vagy szagfedő sprét keresek szuka kutyám számára!? A fogamzàsgátlót csak az állatorvos írhatja fel vagy állatgyógyszertárban is be lehet-e szerezni? Mennyi az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

1 kan és 1 szuka fajtiszta jagd terrier testvérpárnak ( német vadászterrier) vagyunk gazdái amiből a szuka az enyém.

November 10.-én lesznek 1 évesek.

Elég jól egymásra vannak hangolódva és már többször próbáltak aktust létrehozzni, ami ma reggel gondolataim szerint meg is valósult mivel "összeragadtak".

A kan kutyát nem engedik ivartalanítattni mivel nagyon jól vadászik és tartunk tőle, hogy elveszne vagy tompulna ez a képessége amit nem szeretnénk.



2022. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
0%

#40

Túlszaporulat medvéből, farkasból, hiúzból? Hol élsz hogy ilyen színes a vadvilág?

2022. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
69%

39 sajnos nem tudom, hogy miről beszélsz.

41 nem emlékszem, hogy írtam volna medvét, farkast vagy hiúzt. De biztonság kedvéért visszaolvastam és tényleg nem.

A kommentem kifejezetten kistestű növényevőket, őzet és sakált (ez esetben pontosítok az aranysakálra gondoltam) említ.

2022. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
42%

#42

Akkor mire írtad, hogy "nem igaz"?

2022. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
22%
Van egy ilyen év. És lesz egy másik, ahol fordítva lesz. Ha az ember beleszól, nem egy év alatt áll helyre az egyensúly! Vagy ezt tanítják a vadászoknak?
2022. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
80%
"Érdekes módon ha nem szól bele az ember a természetbe" - Az ember már évezredek óta beleszól.
2022. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
64%

43, mert valóban nem igaz.

44 és azokban az években, amikor a vadászok teljesen kivonulnak a világ történelemből és hagyjuk, hogy az állatvilág ezt elintézze egymásközött, te mit fogsz enni?

Csak mert átolvasva a kommenteket az etetésekről a lesek mellett, meg az ész nélküli gyilkolásokról, arról nem szólt a fáma, hogy ezek az állatok egyébként folyamatosan bele mennek a vetésekbe, kertekbe.

És félreértés ne essék, nem az indulatokat jöttem ide bőszíteni, csak mindenki azt mondja, hogy a vadászok milyen rosszak, a munkájuk pedig felesleges, akkor mi a jobb megoldás?

A vadászat teljes felszámolását már egyébként megcsinálták Szudánban. Én az északi szélesszájú orrszarvú véleményét is kikérném a dologról.

2022. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
42%

#46

"43, mert valóban nem igaz"

Oké, de MICSODA? :D

Azért kérdeztem hogy mire írtad, mert valamit félreérthettem és szerettem volna tisztázni, hogy MIRE írtad hogy nem igaz.

2022. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
18%

Ez nyilván meddő téma. Az elvakult vadászokat nem lehet meggyőzni, hogy életük nagy szenvedélye az rossz. Azok, akik meg szeretik és tisztelik a természetet és az állatokat meg nem fognak soha megértést tanúsítani a vadászattal kapcsolatban.

Sokszor mentem már bele ilyen vitába, mindig az a vége, hogy a vadászok nem tudnak érveket felhozni egy vádra sem és csak azt szajkózzák, hogy ez szükséges.

2022. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
65%

"Ez nyilván meddő téma. Az elvakult vadászokat nem lehet meggyőzni"


Mondjuk az alap kérdéshez ennek a vitának semmi köze nincs, de szépen széttrollkodtátok, a kérdező már oldalakon keresztül nem kapott választ az alap témára. Reméljük, az elején kinyerte a hasznos infókat.

2022. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
0%

#48

Én bizony tanúsítok megértést a vadászok fele, talán írtam is korábban hogy humánusabb hússzerzési módszernek gondolom mint az ipari állattartást, és igen vannak például olyan deformált agancsú vadak amiket nem hagyhatsz bóklászni a többi között.... de még így is f0ssá pontoznak és nem képesek válaszolni egyszerű kérdésekre. :D

Ha nem szidod őket akkor kitalálják hogy mégis szidod őket, úgy tűnik. :D

Szóval mindegy mit csinálsz, hacsak nem arról írsz hogy a vadászat a létező legjobb dolog az egész univerzumban és minden(!) vadász egy testet öltött angyal, akkor el vagy hordva minden szrnak, ennyi. :D

2022. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!