Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami hatásos fogamzásgátlót...

Valami hatásos fogamzásgátlót vagy szagfedő sprét keresek szuka kutyám számára!? A fogamzàsgátlót csak az állatorvos írhatja fel vagy állatgyógyszertárban is be lehet-e szerezni? Mennyi az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

1 kan és 1 szuka fajtiszta jagd terrier testvérpárnak ( német vadászterrier) vagyunk gazdái amiből a szuka az enyém.

November 10.-én lesznek 1 évesek.

Elég jól egymásra vannak hangolódva és már többször próbáltak aktust létrehozzni, ami ma reggel gondolataim szerint meg is valósult mivel "összeragadtak".

A kan kutyát nem engedik ivartalanítattni mivel nagyon jól vadászik és tartunk tőle, hogy elveszne vagy tompulna ez a képessége amit nem szeretnénk.



2022. aug. 16. 13:21
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
19%

Drága vadász urasag, mond már el, miért vannak a vadlesek mellett mindig a vadetetok? Biztos nem azért, hogy az odaszokott állatot könnyű legyen kilőni...


De úgy szeretem, hogy felmerül kb 15 érv, vad, de ti mindig csak azt szajkózzátok, hogy "dehát etetjük télen a vadat". Persze azt nem mondod már,nehogy ez kötelező is. Magadtól nem járnál ki.

2022. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
62%

#31 Te tényleg sík hülye vagy.

A vadászok minden vadat etetnek szükség szerint, vannak vadetetők is a lesek mellett, mert az állományt gyéríteni kell, ez nem azt jelenti, hogy csak azért etetik őket, hogy kilőhessék. Etetnek olyan helyeken is, ahol nincs les.

2022. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
19%

Te nem azért eteted, mert szereted a vadakat. Te azért eteted, mert ha vadász vagy, kötelező etetned. Mert ez is benne van a szabályaitok között. Nem igaz? Magadtól eszedbe se jutna kimenni csak akkor, ha lövöldözhetsz is.

Ne próbálj itt álszenteskedni. Itt nem mások a sík hülyék, Cicuka.

2022. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
62%

#33 Reménytelen vagy. Feladom. Agyatlannal felesleges vitatkozni.

(és Cicukázd, anyukádat)

2022. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
11%

Nehogy válaszolj, valóban. Mert ha válaszolsz, még kiderül a sok szenny, nem igaz?

Par force-al képzik a kutyákat a vadászok?

Ha nem lenne kötelező, etetnéd a vadat?

A kézben felnevelt vadakat mi garantálja, hogy senki nem lőtte ki?

A gazda mellől kilőtt kutyákkal mi is a helyzet?

A vadászoktól érkezett sok fenyegetőzéssel mi is a helyzet?

A vadgazdálkodásra adott és vadászkiállításra költött állami pénzekkel mi is a helyzet?

2022. aug. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
10%
Nekem se hajlandó válaszolni arra amit kb 3-szor kérdeztem meg tőle, úgy tűnik reménytelen. De a lepontozósdi dedó az megy, csak a válaszadás nem. Pedig eleinte értelmesnek tűnt.
2022. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem a vadászok módszere által, akkor hogyan kellene a vadonélő állatokat kezelni?


Még nem írtam egy hozzászólást sem, csak érdekel, hogy ki mit gondol erről.

2022. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk nem kellene a ragadozókat kiírtani. Érdekes módon ha nem szól bele az ember a természetbe, beáll egy egyensúly.
2022. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
34%

#37

Pl nem kellett volna kiirtani az összes ragadozót, és akkor nem kellene "kezelni".

(Amúgy továbbra is érdekelne hogy hol írtam azt hogy a vadászok csak ész nélkül lövöldöznek. Látom azóta is megy ezerrel az indoklás nélküli lepontozósdi valami kitalált fa$$ág miatt. :D)

2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
65%

Ez sajnos nagyon nem igaz. Ahol én élek volt egy év, amikor annyi volt a ragadozó, hogy még a szabályozással együtt is túlszaporulat volt. A kistestű növényevők szinte teljesen kipusztultak. A sakálok már az őzeket támadták falkástul. (Egyébként a sakál az embernek is neki megy, ha éhes... tapasztalat.) És a ragadozók maguk is éheztek.


Jó lenne, ha ez ilyen könnyű lenne, de sajnos ezzel nem tudjuk megoldani a dolgot. Talán valami mással.

2022. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!