Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezhették a kutyámat?

Megmérgezhették a kutyámat?

Figyelt kérdés
6 éves egészséges kan, rengeteget mozgott és mindig életvidám volt. Tegnapról mára minden előjel nélkül elpusztult. Este még normális étvágya volt, semmiféle zajt nem hallottunk, semmi nyom nem volt reggelre, gondolok hányásra, vérre, székletre vagy bármire, egyszerűen csak nem ébredt fel, legalábbis a helyén találtuk meg, mintha aludna, csak már nem lélegzett. Ehhez jön még egy gonosz szomszéd, aki a többi utcabeli szerint másnak is tett már el láb alól állatot, köszönni sem köszön soha, mindig elfordította a fejét, ha találkoztunk, tegnap pedig szokatlanul vigyorgott magában, amikor elment mellettem. Ha a kutyának valami finomat kínált, az biztos, hogy elfogadta tőle, mert mindenkivel barátságos volt. Lehetséges, hogy valamivel úgy megmérgezte, hogy tengapról mára tünetek nélkül pusztult el?
2022. aug. 21. 15:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%
Nekem elég bizonyíték lenne, ha méreg, és azt is tudnám, mit kell tennem. Ha te nem, a te dolgod. 🤮
2022. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
11. Honnan tudod hogy kivel kell tenned, azt a bizonyos dolgot? Egy embernek van minimum 2szomszédja, tágabb értelemben inkább 4, szóval akármelyikhez átszökhet a kutya.
2022. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%

Megy itt a pattogás, kombinálás, acsarkodás mintha nem is lehetett volna valami egészen más - pl. szervi - baja a kutyának!


Agyvérzés, infarktus, szív fejlődési rendellenesség és még millió és 1 dolog.


A kérdező, hogy nyugodt élete legyen a hátralevő idejében kérje meg feltétlenül az állatorvost hogy vizsgálja meg, hogy mi lehetett a halál oka.


Nem kell prekoncepció, hogy "szomszéd, rosszember, méreg stb"


Utána ráér ezen gondolkodni!


Részvétem 😥

2022. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
13 ugyan ezt írtam én is
2022. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
15%
12 a kérdező leírta a körülményeket, a gyávaságra látom mindig van ideologiád, hát hajrá
2022. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted gyávaság hogy én sem tudom konkrétan senkire rábizonyítani a kutyám/macskáim mérgezését, akkor hidd azt.
2022. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
7%
16 hát ha annyiba hagysz egy ilyen esetet, mi más lenne? A többi csak kifogás, az ilyen szerencsétlenek mellett kinozza a szomszéd a kutyát meg veri a családot... Semmit nem tehetsz, ennyit is érsz
2022. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%
17. De bizonyíték nélkül mégis hogy bizonyítsam hogy már pedig ő volt?
2022. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
7%
Kinek szeretnéd bizonyítani? Nem elég, hogy tudod a körülményeket?
2022. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
Oké, tudom a körülményeket. De kérdés hogy ezután nyugodt szívvel tarthatok-e állatot, vagy továbbra is féljek hogy a fantom újra lecsap? Tudom, kerítés. De a macska sajnos azon is átugrik.
2022. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!