Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lesz a kutyával elaltatás...

Mi lesz a kutyával elaltatás után?

Figyelt kérdés
Sajnos van egy 13 éves németjuhászunk, aki szinte teljesen lebénult. Nagyon sajnáljuk, de valószínűleg el kell altatni. A kérdésem az lenne, hogy ha kijön az állatorvos, utána mi eltemethetjük?

2022. aug. 26. 15:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
12%
Csak akkor temessétek el kertben, ha azt a kertet soha többet nem kell majd felásni.
2022. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
93%
11. Miért ásnám fel egy megjelölt sírhelyet?
2022. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
*ásnék
2022. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%

A kertben elásás nem megengedett. Szigorú szabályoknak kell megfelelni ahhoz, hogy ne kelljen tartani egy esetleges rosszindulatú szomszédtól. A bomló tetem sok bajt tud okozni.

Vannak házi kedvencekre szakosodott cégek, de extrém összegeket kérnek.

2022. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
61%

Amúgy azt hozzátenném, hogy ha az állatorvosnál hamvasztotok, és akarjátok utána a hamvakat, akkor azért kérdezzetek rá az állatorvosnál, hogy pontosan hogy zajlik... nálunk ha az állatorvossal intézed a hamvasztást, akkor csak tömbösített hamvasztás van. Ha külön akarod hamvasztatni, szóval nem tömbösítve, akkor az a te dolgod, hogy keress valakit, aki megcsinálja.


De amúgy ha elásod a kertbe a kutyát, valószínűleg senkit sem fog érdekelni, még akkor sem, ha nem megengedett. Nem kötöd senki orrára, hogy ott van elásva, és ennyi. De amúgy én nem ajánlom a kertbe elásást. Nem tudom, számomra fura, hogy az ember elássa a szeretett kedvencét, és akkor egyszer elköltözik, és akkor a kutya csontjai ott maradnak a kertben? Nem tudom, számomra az elhamvasztás sokkal szimpatikusabb.

2022. aug. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
15# Helytől függ, van, ahol lehet kérni az állatorvosnál is egyéni hamvasztást.
2022. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
15, nekünk is tömeges hamvasztást mondtak elsőre, de mondtam, hogy kizárólag egyénit szeretnék. Nem volt gond, csak lényegesen többe került. 10-es voltam.
2022. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
5%
Kérhetsz neki temetést pappal meg fúvósokkal.
2022. aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
"A kertben elásás nem megengedett. " Dehogynem , megvan milyen súlyú állatig.
2022. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
3as, kutyát te nem normális?
2022. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!