Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvinnétek a kutyust vendégség...

Elvinnétek a kutyust vendégségbe úgy, ha a lakásba nem engedné be a házigazda?

Figyelt kérdés

Házigazda nem szereti a kutyákat, de azt mondta, ha elvan abban a pár órában az udvaron, amíg mi bent beszélgetünk, akkor elhozhatom.


Ti elvinnétek így?



2022. aug. 30. 00:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
Macskám van és csincsillám, kapjam hónom alá őket ha megyek valahova? Anyukámat is viszem akkor, nem együtt lakunk, de nagyon szeretem, ő is a csomag része akkor. Egyet fizet négyet kap! Különleges akciónk keretében! 🤦‍♀️
2022. aug. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Én meg disznót tartok, falusi vagyok. Hívtak vendégségbe, mi lenne ha vinném? 😀
2022. aug. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyedre is viszed a kutyát? Boltba? Mindenhova ahova mész? Nyilván nem. Megvár otthon.
2022. aug. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 NTBS ***** válasza:
92%
Nem.
2022. aug. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak pár óra, akkor otthon is maradhat.


Biztos, hogy nem vinném, mert nem tudom, hogy milyen az idegen kerítés állapota és idegen helyen még nehezebben találnám meg a kutyámat.

2022. aug. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos. Nem tudhatod milyen lenne ott neki és hogy viselné.
2022. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, otthon hagynám.
2022. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
80%
Abban az esetben vinném el, ha eleve kerti party, és max. WC-re kell bemennem, arra az időre valaki kint tud figyelni a kutyára. Ha benti összejövetel, akkor a kutyát otthon hagyom, kibírja, nem vagyok összenőve vele.
2022. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha pár óráról van szó, akkor nem vinném. De amúgy én már vittem kutyát magammal vendégségbe rokonokhoz úgy, hogy kint volt az udvaron, de mindig volt vele valaki. Ennek az volt az oka, hogy nem 2-3 órát kellett volna otthon hagyni őt, hanem 15-16 órát, és annyi időre meg nem fogom otthon hagyni egyedül. Viszont pár óra miatt nem vinném a kutyát, neki is csak teher. De amúgy úgy elvinni a kutyát, hogy egy idegen helyen, egy idegen udvaron lesz, felügyelet nélkül, az veszélyes. Mármint, mérgező virágok, patkányméreg, nem megfelelő kerítés? Felügyelet nélkül nem jó ötlet, mert lehet, hogyha te elviszed őt oda, akkor nem veszed észre, hogy pl. ott a sarokban egy kicsit gyenge a kerítés, stb. Szóval ismeretlen terep neked is, lehet valami elkerüli a figyelmedet. Szóval max. akkor, ha folyton tudsz rá figyelni.
2022. aug. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem. De nem is mennék el huzamos időre.
2022. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!