Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetek ideiglenes befogadó,...

Lehetek ideiglenes befogadó, ha már van saját kutyám?

Figyelt kérdés
Szívesen lennék ideiglenes befogadó, de nem tudom, hogy ez saját kutyák mellett működhet e. Egyelőre ez csak egy ötlet, semmi nem biztos, szóval konkrét helynek nem akarok írni még. Akinek van ilyen tapasztalata, az írjon legyen szíves, köszönöm.

2022. aug. 31. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Eszkuláp Egyesületnél biztosan.
2022. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, talán előny is ha befogadott kutya egy másikkal él együtt
2022. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legalább látják hogy van már kutyás tapasztalatod. Az ideiglenesek gyakran fogadnak több kutyát.
2022. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg 3 kutyám van, és van amikor dominánsan lép(nek) fel másik kutyával szemben. De az a tapasztalat, hogy csak akkor, amikor nem tisztázottak az erőviszonyok. Szóval 3 nagytestű kutyával szemben egy mopsznak nem sok esélye van, az nem érdekli őket. De ha jön 2 másik nagy, akkor van, hogy domináns(ak). Szóval nem mindenkivel szemben barátságosak, de alapvetően egyik se agresszív. Így is adnak kutyát? Meg eddig ahol én láttam, hogy keresnek befogadót, ott a kutya költségeit állták, ez így szokott lenni általánosan, vagy csak ott?
2022. aug. 31. 12:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ilyen habitusú kutyák mellé is adnek-e ideiglenesbe, de a kaját nem szokták állni, csak az állatorvosi költségeket, illetve biztosítanak hozzá felszereléseket (hám, póráz, ruha stb), ha szükséges.
2022. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem.


Fél év volt, mikor 3 napra elvitte a másik család, mindkét kutya mély depresszióba esett, így vissza kellett kérni, és azóta együtt van a kettő 😄

2022. aug. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én két kutya mellé vittem idit kétszer is, a második maradt. A kaját én álltam, az orvosi dolgokat a menhely. Szerintem ezt érdemes az elején tisztázni, de én is úgy szoktam olvasni, hogy mindent a szervezet áll.


Ha valóban idi akarsz lenni, inkább azt domborítsd ki, hogy a kutyáid jól elvannak a többi kutyával pár perc ismerkedés után (már amennyiben ez igaz), ne pedig csak annyit írj, hogy dominanciára hajlamosak. Viszont, ha te sem bízol bennük, gondold át még egyszer a dolgot vagy azt,hogy adott esetben tudnál-e szeparálni.

2022. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!